گسترش همكاری مراكز مشاوره دانشگاه های تهران و علمی كاربردی

گسترش همكاری مراكز مشاوره دانشگاه های تهران و علمی كاربردی به گزارش این با من مركز مشاوره دانشگاه جامع علمی كاربردی واحد استانی تهران غرب و مركز مشاوره دانشگاه تهران به منظور گسترش همكاری مشترك در امور مشاوره و بهداشت روانی تفاهم نامه امضاء كردند.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران غرب، با حضور دکتر پیش بین رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی تهران غرب و دکتر حمید پیروی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران به منظور گسترش همکاریهای مشترک در امور مشاوره و بهداشت روانی و همینطور بهره گیری از ظرفیت های مشترک این دانشگاه و دانشگاه تهران، تفاهم نامه ای به امضای طرفین رسید.
بر اساس این تفاهم نامه فعالیتهای مشترک بهداشت روانی در چارچوب برگزاری همایش، سمینار، کارگاههای آموزشی برای کارشناسان، کارکنان، فعالیتهای مشترک تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه بررسی وضعیت صدمه های روانی اجتماعی دانشجویان، فعالیتهای انتشاراتی مشترک در زمینه بهداشت روان، برنامه ریزی و اقدام درمورد استفاده از خدمات مشاوره و درمان مرکز مشاوره دانشگاه تهران و ارجاع بیماران حاد به مرکز، راه اندازی، توسعه و پشتیبانی از کانون های همیاران سلامت و... مورد تفاهم قرار گرفت.
این رویداد که موجبات توسعه تعاملات و فعالیتهای بهداشت و سلامت روان در مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه تهران را به دنبال خواهد داشت، برای نخستین بار است که در مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی و در این ابعاد مورد امضای طرفین قرار گرفته است.
دکتر حمید پیروی رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران هم اضافه کرد: از تمام ظرفیت های موجود در مرکز مشاوره دانشگاه تهران در جهت همکاری و توسعه فعالیتهای در رابطه با عرضه خدمات مشاوره ای در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران غرب استفاده خواهیم کرد.


منبع:

1399/07/18
11:03:38
5.0 / 5
1246
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما