رئیس صندوق رفاه خبر داد:

دانش آموختگان با اقساط معوق زیاد و شاغل در اولویت بازپرداخت وام

دانش آموختگان با اقساط معوق زیاد و شاغل در اولویت بازپرداخت وام به گزارش این با من رئیس صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: دانش آموختگان بدهكار به صندوق كه اقساط معوق زیاد دارند و دانش آموختگان بدهكار به صندوق كه شاغل هستند در اولویت بازپراخت اقساط وام دانشجویی قرار دارند.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازپرداخت وام های دانشجویی اینکه کدام دانش آموختگان در اولویت بازپرداخت اقساط وام های دانشجویی قرار دارند اظهار داشت: ما خویش را مکلف به پشتیبانی از دانش آموختگانی می دانیم که به صندوق بدهکار هستند. همینطور خویش را مکلف به پشتیبانی از دانشجویان نسل فعلی و دانشجویان نسل آینده می دانیم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: منتها در بازپرداخت اقساط با یک معادله مواجه هستیم به هر میزانی که تسهیلاتی برای تاخیر در باز پرداخت اقساط دانشجویان داشته باشیم، منابع صندوق برای پرداخت وام و کمک به دانشجویان کاسته می شود.
وی افزود: ازاین رو تا اندازه ای می توانیم در رویه اجرایی تسامح نماییم. تلاش کردیم مثل گذشته به همه گروه های بدهکار به صندوق یکجا پیامک ندهیم و پیگیری یکنواخت نکنیم.
مطیعی خاطرنشان کرد: دانش آموختگان بدهکار صندوق که شاغل در بخش خصوصی و شاغل در دستگاه های اجرایی هستند، در اولویت بازپرداخت قرار دارند که چون این افراد مانند بقیه جامعه کسب و کار داشته و درآمد دارند و باید وام خویش را پرداخت کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: دانش آموختگانی هستند که بیشتر از 20 قسط معوق دارند و یا مواردی هست که 50 قسط معوق دارند از طرفی چند ماه است که با کرونا درگیر هستیم، اما قسطهای پیش از کرونا هم پرداخت نشدند ازاین رو گروه های دانش آموختگانی که قسط معوق زیاد دارند و دانش آموختگان شاغل را نمی توانیم رها نماییم چون اگر رها نماییم منبع مالی نداریم که به دانشجویان فعلی وام بدهیم.
مطیعی اضافه کرد: در مورد بقیه دانش آموختگان در تقسیط کامل مساعدت داریم هر موردی که در ایمیل سازمانی به رئیس صندوق رفاه دانشجویان منعکس می شود و یا از راه معاونان و بعضی از مراجع وام عنوان می شود، مساعدت داشته و در آینده هم خواهیم داشت.


منبع:

1399/07/04
14:03:44
5.0 / 5
1465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما