رئیس دانشگاه خبر داد

اعطای وام ۲۰ میلیونی به دانشجویان پیام نور در ترم جاری

اعطای وام ۲۰ میلیونی به دانشجویان پیام نور در ترم جاری به گزارش این با من رئیس دانشگاه پیام نور از اعطای وام 20 میلیون تومانی به دانشجویان این دانشگاه در ترم تحصیلی جاری آگاهی داد و اظهار داشت: دانشجویان می توانند در طول ترم به صورت اقساطی این مبلغ را بازپرداخت كنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا؛ دکتر محمد رضا زمانی ضمن بیان این مطلب درباره انواع وام های تحصیلی دانشگاه پیام نور به دانشجویان این دانشگاه اظهار نمود: یکی از رایج ترین تسهیلاتی که برای همه دانشجویان در نظر گرفته شده بوسیله صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم است که دانشجویان مناطق مختلف و مقاطع مختلف می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
وی با اعلان اینکه از ترم گذشته ۱۱ میلیارد تومان به دانشجویان دانشگاه پیام نور تسهیلات ویژه بانکی همچون وام دانشجویی اختصاص داده شد، اظهار داشت: سال قبل دانشگاه پیام نور برای دانشجویان این دانشگاه تسهیلات مختلفی همچون وام دانشجویی به مبلغ ۱۱ میلیارد تومان در نظر گرفته بود که بازپرداخت این وام ها پس از تحصیل از دانشجو دریافت می شود.
رئیس دانشگاه پیام نورافزود: در ترم جاری با چند بانک عامل قرارداد برای اعطای تسهیلات جدید به دانشجویان بسته شده و دانشجویان تنها با یک دفعه مراجعه به بانک می توانند بوسیله این تسهیلات کل شهریه سنوات مختلف را با کارمزد یک و چهاردهم درصد دریافت نمایند.
وی افزود: سقف وامی که برای دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده هم اکنون ۲۰ میلیون تومان است و دانشجویان در طول ترم به صورت اقساط این وام را بازپرداخت می کند.
رئیس دانشگاه پیام نور در ادامه اشاره کرد: در دانشگاه تشکلی به اسم حامیان دانشگاه پیام نور وجود دارد که علاوه بر پشتیبانی از همه دانشجویان، حمایت ویژه ای از دانشجویان مناطق محروم که نیازمند دریافت تسهیلات و وام های مختلف هستند قرار می دهند و بوسیله این تشکل، دانشجویان بورسیه می شوند و می توانند به ادامه تحصیل خود ادامه دهند.
دکتر زمانی با اعلان اینکه بوسیله این تسهیلات، دیگر هیچ دانشجویی نیست که از تحصیل جدا بماند، اظهار داشت: ما بستری را فراهم کردیم که دانشجویان بدون دغدغه به تحصیل خود ادامه دهند.1399/07/01
19:50:57
5.0 / 5
1532
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما