معاون وزیر علوم :

لزوم بازبینی بخشنامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

لزوم بازبینی بخشنامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر این با من: معاون وزیر علوم از لزوم بازبینی در بخشنامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثار گر با هدف ارائه خدمات بهتر و تطبیق با مقررات آموزشی جدید وزارت علوم آگاهی داد.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، نشست ستاد مرکزی شاهد اجرا شد. مجتبی صدیقی در این جلسه، با اشاره به ابلاغ مقررات آموزشی جدید توسط وزارت علوم در تمام مقاطع تحصیلی در سال ۱۳۹۷ اظهار داشت: بخشنامه موجود تسیهلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر مطابق مقررات سال ۱۳۹۴ است و باید اصلاح و به روزرسانی شود.
وی حمایت های آموزشی هدفمند و موثر بمنظور ارتقای بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر را ضروری دانست و اظهار داشت: برای این امر برگزاری کلاس های تقویتی و انتخاب استاد مشاور را به دانشگاه ها پیشنهاد می نماییم.
معاون وزیر علوم همین طور ایجاد سامانه یکپارچه برای گزارش گیری وضعیت تحصیلی و نیز رصد وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقایسه با سایر دانشجویان دانشگاه ها را ضروری دانست.
رئیس سازمان امور دانشجویان، تکریم عزتمندانه و همین طور تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر ممتاز در دانشگاه ها را همچون برنامه های ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ها بیان کرد.


منبع:

1399/06/22
13:02:09
5.0 / 5
1522
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما