معرفی برترین انجمن علمی جشنواره بین المللی فارابی

معرفی برترین انجمن علمی جشنواره بین المللی فارابی به گزارش این با من انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات بعنوان انجمن علمی برتر یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی ارائه شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات امروز در مراسم اعلام برگزیدگان یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی که با حضور وزیر علوم، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و عضو شورای انقلاب فرهنگی برگزار شد، بعنوان انجمن علمی برتر ارائه شد و مورد تقدیر قرار گرفت.
انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات که ریاست آنرا هادی خانیکی، استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برعهده دارد، دارای دو هزار عضو رسمی است و در استان های فارس، اصفهان، گلستان، خراسان رضوی، بوشهر، آذربایجان شرقی، یزد و خوزستان دارای شعب استانی است.
این انجمن دارای کمیته های انتشارات و روابط عمومی، آموزش، همایش ها و کارگاه ها، روابط بین الملل، برنامه ریزی و گسترش گروه های علمی و دفاتر استانی و پژوهش و جذب منابع و اعتبارات و دارای گروه های علمی – تخصصی مطالعات سینما و تئاتر، مطالعات آینده پژوهی، مطالعات فضای مجازی، مطالعات سیاستگذاری فرهنگی، مطالعات علم و رسانه، ارتباطات سلامت و محیط زیست، ارتباطات و حمل و نقل، شهر و زندگی روزمره، مطالعات کودکی، مطالعات جامعه مدنی، مطالعات بازی، مطالعات قومیتی و مطالعات آموزشی است.
این انجمن در سال 98، 50 سخنرانی علمی و گردهمایی را برگزار کرده و در برگزاری 15 همایش ملی و بین المللی نقش آفرینی داشته است.
انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات در پروژه ها، تحقیقات و ارزیایی طرح های گفت وگوی بین نسلی در جامعه ایران: با تاکید بر مسایل زنان، دختران و خانواده با معاونت زنان ریاست جمهوری و همینطور تدوین الگوی تدریجی ارتقا، سواد رسانه ای با پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات همکاری داشته و فعالیت نموده است.1399/05/27
23:16:52
5.0 / 5
1530
تگهای خبر: آموزش , انجمن , پژوهش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما