ثبت بیشتر از ۱۰۰ هزار پروپوزال در سامانه پژوهشیار

ثبت بیشتر از ۱۰۰ هزار پروپوزال در سامانه پژوهشیار به گزارش این با من رئیس مركز سنجش و پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت بیشتر از ۸۶ هزار پروپوزال پژوهشی كارشناسی ارشد و حدود ۱۵۰۰۰ پروپوزال دوره دكتری در سامانه پژوهشیار اطلاع داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر بهروز طهماسب کاظمی، در پانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان اظهار داشت: بزرگترین سازمان هوشمند پژوهش و تولید علم شبکه ای، هدفمند و همگرا در کشور در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته است.
کاظمی با اشاره به اجرای طرح پایش در دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد سامانه پژوهشیار تصریح کرد: هم اکنون بیشتر از ۱۷۴ هزار کنشگر علمی شامل ۱۴۳ هزار نفر دانشجوی تحصیلات تکمیلی و قریب به ۲۶ هزار نفر اعضای هیأت علمی سراسر کشور در این شبکه حضور دارند که خوشبختانه قریب ۷ هزار نفر از اعضای هیأت علمی سایر مراکز آموزش عالی کشور در این شبکه پرارزش علمی کشور حضور دارند.
وی افزود: هم اکنون بیشتر از ۸۶ هزار پروپوزال پژوهشی کارشناسی ارشد و قریب ۱۵۰۰۰ پروپوزال دوره دکتری در این شبکه ثبت شده است.
مشاور برنامه ریزی راهبردی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شکل گیری سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: سراهای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی چهره این دانشگاه را از یک سازمان آموزشی به یک سازمان حل مسأله و پویا در جهت رفع نیازهای کشور تغییر داده است و هر روز شاهد توجه بیشتر مسؤلان کشور به این دانشگاه و استفاده از ظرفیتهای کم نظیر این دانشگاه در کشور هستیم.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: باز مهندسی آموزش های مهارتی در دانشگاه مبتنی بر روشهای نوین آموزش مهارت و کارافرینی در دوره های رسمی و غیر رسمی در حال اتمام است و در آینده نزدیک شاهد شکل جدیدی از این آموزشها در کشور خواهیم بود.
کاظمی کاهش جمعیت و میزان تقاضا در حوزه آموزش عالی را با عنایت به زیرساختها و امکانات به وجود آمده در دانشگاه یکی از چالش های این روزهای دانشگاه برشمرد و تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان خود تلاش دارد همه این ظرفیت را با باز مهندسی سازمان آموزش، پژوهش و نوآوری در سرتاسر کشور به کار گیرد و طبیعتاً در این بازمهندسی تحولات جدی را در درون خود تجربه خواهد نمود. مهمترین این تحولات چابک سازی و سبک سازی دانشگاه از عواملی است که این روزها روند تحولات سریع در همه حوزه ها را کند می کند.
نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ضمن قدردانی از فعالیت های پرارزش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان پارسال و با اشاره به رویکرد تمرکز زدایی مدیریت دانشگاه، اظهار داشت: باوجود چالش ها و مسائل مزمنی که از گذشته گریبانگیر این استان بوده است با تلاشهای رئیس استان خیلی از آنها در حال رفع شدن است و امیدواریم در سال آینده شاهد شکوفایی مجدد و تعالی بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان باشیم.
منبع:

1399/05/24
22:20:20
5.0 / 5
1634
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما