كسب ۲ جایزه ویژه پروفسور حسابی توسط دانشجوی دانشگاه علم و صنعت

كسب ۲ جایزه ویژه پروفسور حسابی توسط دانشجوی دانشگاه علم و صنعت این با من: دانشجوی دكتری دانشگاه علم و صنعت موفق به كسب دو عنوان پژوهشگر برتر و دانشجوی برتر در سومین دوره جشنواره پایان نامه های برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهندس حسام مقدسی دانشجوی دکتری دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت موفق به کسب دو عنوان پژوهشگر برتر و دانشجوی برتر در سومین دوره جشنواره پایان نامه های برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) شد.
برمبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت، استاد راهنمای مهندس مقدسی، دکتر صفاری است.
برمبنای اعلام دبیرخانه جشنواره، جشنواره پایان نامه های برتر ایران در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با حمایت طیف وسیعی از دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران اسلامی انجام می شود. هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه بندی پایان نامه ها، مقالات، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی تالیف شده در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و در نهایت گردآوری و انتشار برترین آثار در یک مجموعه واحد است.
هدف اصلی این جشنواره هدفمند کردن تحقیقات و پژوهش های علمی انجام گرفته در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران از قبیل پایان نامه ها، مقالات، کتاب ها و طرح های پژوهشی است تا پژوهش های علمی انجام شده توسط دانشجویان و دانشگاه ها در راه حل مشکلات اصلی و اساسی کشور تعریف شوند.
پایان نامه هایی که موفق به کسب حد نصاب امتیاز لازم از هیات داوران جشنواره شوند، در مجموعه نفیس و باارزش آثار برگزیده جشنواره قرار خواهند گرفت و گواهینامه پایان نامه برتر، گواهینامه پژوهشگر برتر و گواهینامه دانشجوی برتر به همراه تقدیرنامه جشنواره که متن تقدیرنامه پایان نامه برتر جشنواره و عنوان پایان نامه بر روی آن هک شده است، از جانب دبیرخانه جشنواره به ایشان اعطا خواهد شد.
برای آثار برگزیده ای که در محورهای طرح پژوهشی، مقاله و یا کتاب باشند نیز به ترتیب گواهینامه های طرح پژوهشی برتر، مقاله برتر و کتاب برتر صادر خواهد شد.
دوره سوم جشنواره به پایان رسیده است و گواهینامه های این دوره به صورت PDF برای برگزیدگان جشنواره ایمیل شده و نسخه چاپی گواهینامه ها و تقدیرنامه جشنواره با هولوگرام طلایی و مهر برجسته جشنواره برای برگزیدگان در شهریور ماه به صورت پستی ارسال خواهد شد.
منبع:

1399/05/23
23:51:57
5.0 / 5
1634
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما