در یك رویداد فناورانه صورت می گیرد

شناسایی گروه های توانمند حوزه ساخت سنسورهای تشخیص سریع كووید-19

شناسایی گروه های توانمند حوزه ساخت سنسورهای تشخیص سریع كووید-19 این با من: دومین رویداد ملی مسابقه طراحی و ساخت نانوحسگرهای زیستی تشخیص سریع از طرف ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف شناسایی گروه های دانش بنیان، نوپا و پشتیبانی از آنها برای طراحی و ساخت «نانوحسگر زیستی تشخیص سریع» و تجاری سازی این تولیدات، دومین رویداد ملی "مسابقه طراحی و ساخت نانو سنسورهای زیستی تشخیص سریع" را برگزار می نماید.
گروه های دانش بنیان خلاق و نوآور، دانشجویان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها و سایر پژوهشگران و فناوران داخل و خارج کشور می توانند ایده های خلاق خودرا به این رویداد ارسال نمایند.
فناوری های تشخیص سریع، مثل نانوحسگرهای زیستی تشخیص سریع، سنسورهای پوشیدنی، سنسورهای سریع غیرمتعارف، سنسورهای تشخیص سریع کووید ۱۹ و نانوحسگرهای زیستی تشخیص سریع بر پایه سامانه های میکروفلوئیدیک از موضوعات اصلی مورد توجه در این رویداد است.
برمبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، برگزاری دومین مدرسه تخصصی طراحی و ساخت نانوحسگرهای زیستی تشخیص سریع از دیگر برنامه های این رویداد است که در نیمه دوم شهریورماه امسال برگزار می گردد.
منبع:

1399/04/18
14:31:12
5.0 / 5
1962
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما