با توجه به تعلیق سفرهای زیارتی عملیاتی شد؛

تلاش ستاد عتبات دانشگاهیان بر حفظ ارتباط با قشر دانشگاهی و زائران

تلاش ستاد عتبات دانشگاهیان بر حفظ ارتباط با قشر دانشگاهی و زائران به گزارش این با من رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی اظهار داشت: باتوجه به تعلیق سفرهای زیارتی برنامه ستاد حفظ ارتباط با قشر دانشگاهی بوسیله فضای مجازی و شبكه های اجتماعی لبیك است.به گزارش این با من به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، بامداد امروز جلسه مشترکی ما بین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت بررسی راهکارهای مشترک برای انجام کارهای فرهنگی و رفاهی ویژه زائران دانشگاهی اجرا شد.
در ابتدای جلسه، حسین جعفری معاون خدمات بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارائه گزارشی از مجموعه کارهای بنیاد، آمادگی خودرا جهت همکاری با ستاد بمنظور ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی مطلوب به زائران دانشگاهی در داخل و خارج از کشور، اعلام نمود.
در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطهری پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ضمن بیان گزارش مختصری از کارهای ستاد از زمان تاسیس تاکنون، با اشاره به اعزام دانشگاهیان به سرزمین وحی و عتبات عالیات، به بیان اهداف فرهنگی و اجرایی مجموعه ستاد پرداخت.
وی درادامه با بیان شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا و تعلیق سفرهای زیارتی اظهار داشت: مجموعه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تلاش نموده است در شرایط کنونی و تعلیق سفرهای زیارتی، ارتباط معنوی با قشر دانشگاهی و زائران دوره های قبل را با تولید محتوای فرهنگی، انتشار عکس ها و خاطرات زائران از عمره و عتبات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی لبیک، حفظ کند.
بررسی راهکارهای فرهنگی و اجرایی بین دو مجموعه و تدوین برنامه عملیاتی مشترک در امتداد ترویج فرهنگ زیارت و ارتقای معنوی زوار، از اهداف برگزاری این جلسه بود که مقرر شد در جلسات بعدی مفاد آن نهایی و طی تفاهم نامه ای به امضا برسد.
در ادامه جعفری، ضمن قدردانی از کارهای فرهنگی و مذهبی ستاد برای دانشگاهیان کشور، بر ضرورت ارتباط هر چه بیشتر با زائران دانشگاهی در شبکه های اجتماعی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی تاکید نمود.


منبع:

1399/03/23
15:35:24
5.0 / 5
2242
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما