معاون دانشگاه ؛

تسهیل در فارغ التحصیلی ۱۱۰۰ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیركبیر

تسهیل در فارغ التحصیلی ۱۱۰۰ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیركبیر به گزارش این با من معاون آموزشی دانشگاه امیركبیر با اشاره به برنامه این دانشگاه برای تسهیل در فارغ التحصیلی 1100 دانشجو، اظهار داشت: با بررسی شرایط دانشجویان، در صورت ضرورت به آنها خدمات خوابگاهی ارائه می شود.محمدحسین کریمیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه حدودا یک هزار و ۱۰۰ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در شرف فارغ التحصیلی هستند، اظهار داشت: این دانشجویان یا سنوات شان تمام شده، یا در کنکور کارشناسی ارشد، «ارشد مستقیم» هستند، یا می خواهند کنکور کارشناسی ارشد یا دکتری بدهند.
وی اضافه کرد: از طرفی دیگر برنامه زندگی این دانشجویان به شکلی است که بنابر پیش بینی فارغ التحصیلی، مقرر است مشغول به کار شوند. برخی دیگر از آنها از دانشگاه های خارجی پذیرش دارند و باید هر چه سریعتر فارغ التحصیل شوند.
معاون آموزشی دانشگاه امیرکبیر از برنامه این دانشگاه برای تسهیل در فارغ التحصیلی این دانشجویان آگاهی داد و اظهار داشت: بمنظور برطرف نمودن مشکل این گروه از دانشجویان، در حال بررسی شرایط هستیم و در صورت لزوم، احیانا دروس آزمایشگاهی و عملی را برایشان برگزار نماییم.
کریمیان اضافه کرد: درباب نحوه حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه هم مقرر است، بررسی نماییم که چنانچه دانشجویی در شرف فارغ التحصیلی بوده و یا ادعا دارد اگر یکی ۲ ماه به او خوابگاه بدهیم، می تواند درسش را به پایان رسانده و شهریور ماه فارغ التحصیل شود، شرایط اقامتش را در یک خوابگاه مناسب، فراهم نماییم.
وی اشاره کرد: این بدان معنا نیست که از ۱۷ خرداد به بعد، همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، می توانند به خوابگاه ها بازگردند؛ بلکه افرادی که دارای شرایط ویژه هستند، به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه حضور خواهند یافت.


منبع:

1399/03/12
12:46:56
5.0 / 5
2333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما