مهلت ثبت نام آزمون ارشد پزشكی باردیگر تمدید گردید

مهلت ثبت نام آزمون ارشد پزشكی باردیگر تمدید گردید به گزارش این با من به دنبال تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد رشته های گروه پزشكی سال 99، مهلت ثبت نام جهت شركت در آزمون كارشناسی ارشد رشته های علوم پزشكی باردیگر از جانب مركز سنجش آموزش پزشكی تمدید گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از ۲۰ اردیبهشت ماه جاری شروع می شود و تا ۲۲ این ماه ادامه دارد، داوطلبان در زمان تعیین شده می توانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
همینطور داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا داوطلبانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و کد پیگیری دریافت کرده اند ولی به علت اتمام مهلت ثبت نام نتوانسته اند ثبت نام کنند و همینطور کسانی که احتیاج به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می توانند در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خوددر زمان فوق اقدام نمایند.
بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، داوطلبان پیش از مبادرت به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون که بر روی سایت این مرکز قرار داده شده است را مطالعه کنند.
بر مبنای آخرین تصمیم گیری وزارت بهداشت؛ آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ در روزهای۲۳ و ۲۴ مرداد ماه سال ۹۹ برگزار می گردد. بیشتر از این قرار بود این آزمون در ایام ۲۶ و ۲۷ تیر ماه جاری برگزار گردد.1399/02/07
18:36:59
5.0 / 5
2611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما