در گزارش این با من اعلام شد؛

نخبگان فعال فرهنگی بورسیه دانشگاه آزاد می شوند

نخبگان فعال فرهنگی بورسیه دانشگاه آزاد می شوند به گزارش این با من معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد از تدوین آئین نامه ای برای بورسیه دانشجویان نخبه علمی كه فعال فرهنگی هم هستند، اطلاع داد.حجت الاسلام ابراهیم كلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آئین نامه بورس نخبگان فرهنگی دانشگاه آزاد تصریح كرد: شورای فرهنگی دانشگاه، كارگروهی را برای تدوین آئین نامه مشخص كرده كه البته آئین نامه مذكور هنوز نهایی نشده است.
وی در تعریف كلی این آئین نامه اظهار داشت: طبق این آئین نامه، دانشجویان فعال فرهنگی كه به لحاظ علمی هم جزو نخبگان بوده و آزمون دكتری را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند، بورسیه دانشگاه آزاد می شوند.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد افزود: بر همین مبنا دانشجویان یا با تخفیف ویژه و یا به صورت مجانی مشغول تحصیل می شوند و نهایتا هم بنا به ظرفیت و توانمندی شان، در خود دانشگاه مشغول به كار خواهند شد.
وی همینطور از به كارگیری این افراد و استخدام آنها در دانشگاه آزاد اطلاع داد و اظهار داشت: دانشگاه در صورت نیاز از این افراد در پست و جایگاه های مختلف استفاده خواهد كرد؛ به صورت مثال این افراد بعنوان هیات علمی در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به كار خواهند شد.
كلانتری اجرای این طرح را زمینه ساز رشد و بالندگی دانشجویان نخبه در دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر كشور عنوان نمود و اضافه كرد: برخی افراد با استعدادهای فراوان اما به علت عدم بضاعت مالی از ادامه تحصیل باز می مانند كه اجرای این طرح تا حدودی به آنها كمك خواهد نمود و از سوی دیگر دانشگاه از توان علمی آنها هم بهره خواهد برد.

1398/12/22
14:31:54
5.0 / 5
3675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما