درگذشت استاد پیشكسوت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی

درگذشت استاد پیشكسوت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به گزارش این با من دكتر محمد رخشان، استاد برجسته و پیشكسوت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی دارفانی را وداع گفت.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكترمحمد رخشان كه تخصص پاتولوژی كلینیكال و آناتومیكال و دوره هماتوپاتولوژی را دردانشگاه پیتسبورگ آمریكا و دوره ایمونوپاتولوژی را در دانشگاه هاروارد گذرانده و مدتی هم در دانشگاه پیتسبورگ در سمت هیات علمی مشغول به كار بوده است، در تیرماه سال ۵۵ در دانشگاه شهید بهشتی به صورت تمام وقت مشغول خدمت شد.

این استاد دانشگاه، آموزش دانشجویان رشته های مختلف علوم پایه پزشكی، دانشجویان پزشكی و دستیاران پاتولوژی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی و دانشگاه قزوین كه تحت پوشش دانشگاه شهید بهشتی بود را به عهده داشت.

مدیریت گروه پاتولوژی و عضو هیات ممتحنه بورد پاتولوژی هم از دیگر مسئولیت های وی بود.

وی همینطور بخش كلینیكال پاتولوژی بیمارستان طالقانی را راه اندازی و در مركز پزشكی، آموزشی و درمانی لقمان حكیم مشغول خدمت شد.

دكتر رخشان تا شش ماه بعد از بازنشستگی در سال ۸۹ هم به صورت مجانی در بیمارستان لقمان به خدمت ادامه داد.
پیام تسلیت رئیس دانشگاه به دنبال درگذشت دكتر محمدرخشان
رییس دانشگاه علوم پزشكی شهید در پیامی درگذشت دكتر محمد رخشان را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، دكتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه در پیامی درگذشت دكتر محمد رخشان استاد پیشكسوت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی را به خانواده وی، دانشگاهیان و همه جامعه علمی كشور تسلیت گفت.
در این پیام آمده است: «خبر درگذشت دكتر رخشان، استاد فرهیخته و پیشكسوت دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی باعث تاثر و تالم وافر گردید.

اینجانب ضمن ابراز همدردی، این مصیبت دردناك را به همه دانشگاهیان، اعضای جامعه علوم پزشكی و خانواده ایشان بخصوص دكتر آزاده رخشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای این استاد بزگوار رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم. بدون شك خدمات صادقانه و پرارزش ایشان در حوزه علم و خدمت به خلق نزد پروردگار بی پاداش نخواهد ماند.»1398/12/07
17:20:29
5.0 / 5
3614
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما