رئیس سازمان امور دانشجویان خبر داد

جزئیات طرح آمایش خدمات آموزشی

جزئیات طرح آمایش خدمات آموزشی به گزارش این با من رئیس سازمان امور دانشجویان جزئیات طرح آمایش خدمات آموزشی را تشریح نمود و اظهار داشت: این طرح در نیمسال جاری اجرایی می شود.مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جزئیات طرح آمایش خدمات دانشجویی اظهار داشت: باتوجه به توسعه كمی آموزش عالی طی سال های اخیر و ناهماهنگی هایی كه در امكانات خدمات دانشجویی بین دانشگاه های قدیمی و یا تازه تاسیس وجود داشته، باید یك اطلسی داشته باشیم كه در آن همه بخش های خدمات دانشجویی و وضعیت هر دانشگاه و هر مركز آموزش عالی مشخص شده باشد.
وی افزود: این موضوعی است كه در طرح مذكور دنبال می شود، هم اكنون استانداردهای آن مشخص شده، باید بررسی نماییم ببینیم چه مقدار با این استانداردها فاصله داریم.
رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه كرد: در این طرح خدمات مشاوره دانشجویی، تربیت بدنی، سلف سرویس ها، خوابگاه و تمام فضاهایی كه به خدمات دانشجویی مربوط می شود پیش بینی شده است.
وی افزود: یك سری فرم هایی به دانشگاه ها ارسال و با بخش های مختلف دانشگاه هماهنگ شده تا در همین نیم سال تحصیلی جدید اجرایی شود.
صدیقی اضافه كرد: اگر تا اختتام خرداد ماه بتوانیم با همكاری دانشگاه ها این مجموع اطلاعات را جمع آوری نماییم، برمبنای آن می توانیم یك سیاست كلی داشته باشیم و در عین حال می توانیم مجموع اعتبار مورد نیاز برای رفع كمبودها را با سازمان برنامه و بودجه مشخص نماییم.

1398/11/26
21:21:51
5.0 / 5
3945
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما