بانوان فعال شركتهای دانش بنیان تجربیات خودرا به اشتراك می گذارند

بانوان فعال شركتهای دانش بنیان تجربیات خودرا به اشتراك می گذارند این با من: رویداد «اشتراك گذاری تجربیات بانوان فعال شركت های دانش بنیان و نوپا» توسط مركز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد تا رونق فعالیت ها در زیست بوم فناوری و نوآوری بانوان سرعت گیرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور میهمان این رویداد است و بانوان موفق تجربیات خود در حوزه كارآفرینی و كارهای استارتاپی را در حضور وی بیان می كنند. این رویداد همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن و روز مشاركت اجتماعی و سیاسی زنان انجام می شود. تالار اندیشه حوزه هنری ۲۷ بهمن ماه جاری میزبان این رویداد خواهد بود.
در سال های اخیر شاهد رشد كارهای فناورانه و استارتاپی توسط بانوان بوده ایم و آنها حضوری موفق در عرصه زیست بوم فناوری و نوآوری كشور داشته اند. بیان این تجربیات می تواند علاوه بر كمك به سایر بانوان كارآفرین برای شروع فعالیت به توسعه فعالیت ها در این زیست بوم كمك نماید.
بعد از پیروزی انقلاب اسلامی میزان بانوان دانش آموخته دانشگاهی ۱۷ برابر شد و ۸۰ درصد این بانوان در سطوح كارشناسی و بالاتر قرار دارند. پس با فراهم كردن بستر می توان شاهد حضور پررنگ تر بانوان در كارهای اجتماعی شد.
برمبنای اعلام معاونت علمی، مركز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رشد و توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در این عرصه را مد نظر دارد. در این راستا نیز از بانوان فناور و خلاق حمایت می كند. برای تحقق این هدف بازیگران این زیست بوم همچون مراكز رشد و شركت های دانش بنیان مورد حمایت این معاونت قرار دارند.
منبع:

1398/11/22
17:04:22
5.0 / 5
4179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما