رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

وام های دانشجویی تجمیع می شوند

وام های دانشجویی تجمیع می شوند به گزارش این با من رئیس صندوق رفاه دانشجویان از طرح تجمیع وام های دانشجویی آگاهی داد و اظهار داشت: هم اكنون حدود ۲۰ وام داریم كه در این طرح تعداد آنها به ۵ الی ۶ وام می رسد ولی این به مدلول حذف وام ها نیست.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اجرای طرح تجمیع وام های دانشجویی و بازبینی رویه های پرداخت و بازپرداخت اظهار داشت: طرح تجمیع وام های دانشجویی هنوز به اتمام نرسیده باید مراحل لازم را طی و تاییدیه های لازم را اتخاذ نموده و سپس اجرایی شود.
وی درباره اینكه آیا با اجرایی شدن طرح بعضی از وام های دانشجویی حذف می شود یا خیر اضافه كرد: هم اكنون حدود ۲۰ وام دانشجویی داریم كه با اجرای این طرح تعداد آنها به حدود ۵ الی ۶ وام دانشجویی می رسد اما قرار نیست وامی حذف شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه كرد: تجمیع و بازبینی كه گفته می شود بدین مفهوم است كه در این طرح ۵ الی ۶ وام تحت عنوان یك وام جدید معرفی شده و جامعه هدف و شرایط پرداخت آن اعلام می شود.
وی افزود: ازاین رو بدین مفهوم نیست كه وامی حذف شده، بلكه در یك قالب جدید؛ متناسب با نیازها و تجربیاتی كه از سبد پرداختی وام ها داریم جایگزین قبلی می شود.
مطیعی اضافه كرد: هم اكنون این طرح در حال بررسی و طی فرایندهای لازم است و تا زمان اجرا همان سیستم قبلی عرضه وام ها برقرار است.


منبع:

1398/11/20
14:41:32
5.0 / 5
3884
تگهای خبر: دانشجو , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما