خودرو های تسلا بزودی با عابران حرف می زنند

خودرو های تسلا بزودی با عابران حرف می زنند به گزارش این با من طبق جدیدترین گفته ˮایلان ماسكˮ رئیس شركت خودروسازی ˮتسلا موتورزˮ، صاحبان خودرو های تسلا بزودی دیگر مجبور نخواهند بود برای صحبت با افراد خارج از خودرو شیشه پنجره خودروی خویش را پایین بدهند، چون كه خودرو این كار را بر عهده خواهد گرفت.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، صاحبان خودروی تسلا بزودی دیگر لازم نیست برای صحبت با عابران پیاده شیشه پنجره خودرو را پایین بكشند، چونكه خودروی تسلا به گفتگو با آنها خواهد پرداخت.
"ایلان ماسك" رئیس شركت تسلا از برنامه هایی اطلاع داده است كه طی آن خودرو های تسلا از راه اسپیكرهای خارج خودرو به صحبت با عابران پیاده خواهند پرداخت.
وی تشریح نكرد كه این سیستم دقیقا چگونه كار می كند، اما به نظر می آید بزودی خودرو های تسلا از این خصوصیت پشتیبانی خواهند كرد.
البته این خصوصیت امكان دارد از دسترس خیلی از خودرو های قدیمی تر تسلا خارج باشد و معلوم نیست كه صدای راننده به صورت مستقیم برای افراد خارج از خودرو پخش می شود یا اینكه از گفتار رباتی خودكار استفاده خواهد شد. اما به هر حال آن چیزی كه مشخص است این است این سیستم بعنوان یك نوع جایگزین برای بوق و برای اخطار به عابران پیاده عرضه خواهد شد و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در هر حال این خصوصیت می تواند هم برای راحتی راننده و هم بعنوان یك اقدام ایمنی مفید باشد، چون كه راننده می تواند در صورت احساس خطر برای یك عابر پیاده، بدون اتلاف وقت برای پایین كشیدن شیشه پنجره خودرو به وی اخطار دهد و یا بدون اینكه احتیاج به بوق زدن باشد با خودرو های اطراف یا عابران پیاده ارتباط برقرار كند.
با عنایت به آنچه ماسك گفته است، حتی می توان از این خصوصیت برای خنداندن عابران در هنگام عبور از كنار آنها بهره برد.1398/10/23
14:27:58
5.0 / 5
4194
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما