توسط مركز آموزش مجازی دانشگاهیان؛

درس مجازی تكنیك های عملیات روانی و نبرد رسانه ای منتشر گردید

درس مجازی تكنیك های عملیات روانی و نبرد رسانه ای منتشر گردید به گزارش این با من مركز آموزش مجازی دانشگاهیان، جدیدترین بسته آموزشی خویش را كه در حوزه جنگ نرم تولید شده با عنوان تكنیك های عملیات روانی و نبرد رسانه ای ویژه فعالان فرهنگی سیاسی و تشكل های دانشجویی منتشر نمود.به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مركز آموزش مجازی دانشگاهیان وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، از جدیدترین درس مجازی خود رونمایی نمود.
این درس با تدریس دكتر حسن عباسی در ۴ جلسه و به مدت ۸۰ دقیقه و با محوریت موضوعات مختلفی چون ماهیت عملیات روانی، دكترین دفاع متقارن و نامتقارن و استراتژی ها و تاكتیك های عملیات روانی جریان رسانه ای نظام سلطه همراه می باشد.
دانشجویان و علاقه مندان می توانند با رفتن به سایت مركز آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس ec.nahad.ir به مطالعه و گذراندن سرفصل های آموزشی این درس وبیش از ۲۵۰ درس مجازی دیگر در عناوین و موضوعات متنوع و جدید بپردازند.
گفتنی است مركز آموزش مجازی دانشگاهیان یكی از بزرگ ترین مراكز آموزش مجازی كشور است كه در چهار حوزه هنر و رسانه، معارف و علوم قرآنی، فرهنگ و سیاست و مهارت های عمومی تولیدات آموزشی خویش را به دانشجویان و استادان دانشگاه عرضه می دهد.

1398/09/21
20:29:14
5.0 / 5
4342
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما