راه اندازی صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در دانشگاه علامه

راه اندازی صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در دانشگاه علامه این با من: نشست راه اندازی صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران شعبه جهاددانشگاهی واحد دانشگاه علامه طباطبایی اجرا شد.به گزارش این با من به نقل از مهر، نشست راه اندازی صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران شعبه جهاددانشگاهی واحد دانشگاه علامه طباطبایی به همت موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران و جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی و با حضور خیرین و مسئولین دانشگاه اجرا شد.
در ابتدای جلسه عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، اهداف صندوق قرض الحسنه را تشریح و اثرگذاری صندوق در امیدآفرینی در میان دانشجویان را نشانه موفقیت صندوق در انجام رسالت خود دانست.
سیده مهری موسوی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبائی نیز از همكاری و مساعدت مجموعه مدیریتی دانشگاه علامه قدردانی كرده و درباب حمایت اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه در ادامه این مسیر ابراز امیدواری كرد.
در ادامه غلامرضا لطیفی معاون دانشجوئی دانشگاه علامه طباطبائی بعنوان میزبان شعبه صندوق در دانشگاه علامه، در امتداد تجهیز و تكمیل دفتر صندوق و ایجاد تسهیلات لازم جهت دسترسی به اساتید و اعضای هیئت علمی اعلام آمادگی كرد.
دكتر كزازی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و عضو مجمع خیرین، راه اندازی حمایت های كسب و كار و كارآفرینی در صندوق و دانشگاه را از لزوم های اجتماعی دانست و خواهان بررسی راهكارهای انجام این امر شد.
همچنین وی پیشنهاد ارتباط تنگاتنگ صندوق با والدین دانشجویان متمكن را مطرح نمودند تا از این طریق منابع مالی و معنوی بیشتری ایجاد شود.


منبع:

1398/09/08
18:12:05
5.0 / 5
4334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما