در جلسه كمیسیون آموزش با وزیر آموزش و پرورش مقرر شد

با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش برخورد خواهد شد

با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش برخورد خواهد شد این با من: سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز این كمیسیون برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان آگاهی داد.


میرحمایت میرزاده در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: در ابتدای این جلسه سوال كامران نماینده اصفهان در مورد ضایع شدن حق بعضی از داوطلبان كنكور در دانشگاه فرهنگیان عنوان شد در خصوص اینكه پس از اعلام قبولی آنها در كنكور به خاطر عدم كسب حد نصاب نمرات نمی توانند در كلاس ها شركت نمایند. پس از توضیحات وزیر قرار شد این افراد حق شركت در كنكور را جهت شركت در سال آینده داشته باشند. همین طور نظام وظیفه نیز مساعدت های لازم را با این داوطلبان داشته باشد. با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش نیز بطور جدی برخورد شود.
میرزاده افزود: مقصودی نماینده سبزوار سوالی درباره تبعیض در توزیع امكانات در مناطق محروم را بیان نمود. پس از پاسخ های وزیر نماینده سوال كننده دو هفته مهلت جهت بررسی های لازم را داد. همین طور پورمختار نماینده كبودرآهنگ نیز سوالی درباره رتبه بندی معلمان و سند بنیادین را قرار بود مطرح كند كه به درخواست او این سوال فعلا به تعویق افتاد.
منبع:

1398/08/29
09:50:50
5.0 / 5
4406
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سنجش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما