در پی اعتراض دانشجویان صورت گرفت؛

برخورد با پیمانكار غذای دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران

برخورد با پیمانكار غذای دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران به گزارش این با من معاون دانشجویی دانشگاه تهران از برخورد با پیمانكار غذای دانشكده اقتصاد آگاهی داد و اظهار داشت: دانشكده ها موظف به كنترل كیفیت غذای دانشجویان هستند.سعید حبیبا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اعتصاب غذای دانشجویان دانشكده اقتصاد كه به سبب كیفیت نامناسب غذا صورت گرفته بود، اظهار نمود: به محض اطلاع سوژه را مورد بررسی قرار دادیم و مشخص شد پیمانكار در پروسه طبخ غذا بی توجهی كرده و به سبب قصور صورت گرفته با او برخورد و تذكرات لازم داده شد.
وی اضافه كرد: روال به این صورت است كه در چنین مواردی ابتدا به پیمانكار تذكر داده می شود و در مراحل بعدی جریمه و در نهایت منجر به لغو قرارداد می شود.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران اشاره كرد: طبخ غذا در دانشكده های دانشگاه تهران برون سپاری و به بخش خصوصی واگذار شده است با این وجود اما دانشكده ها موظف می باشند بر این روند حتما نظارت داشته باشند.
وی با اشاره به نظارت مركز بهداشت بر روند تهیه غذا در آشپزخانه ها اظهار داشت: مركز بهداشت دانشگاه وظیفه دارد هم در بحث بهداشت پرسنل و همین طور بهداشت محیط طبخ غذا و محل نگاهداری آنها نظارت كامل داشته باشد و در نهایت گزارشات را به معاونت ارسال نماید.
به گزارش این با من به نقل از مهر، ۲۰ آبان ماه دانشجویان دانشكده اقتصاد در اعتراض به كیفیت نامناسب غذا دست به اعتصاب غذا زدند كه در نهایت علاوه بر برخورد با پیمانكار، مقرر شد مبلغ غذای روز دوشنبه ۲۰ آبان به حساب دانشجویان دانشكده اقتصاد برگشت داده شود.
همچنین به منظور نظارت بر سلف های دانشگاه، بررسی دقیق تر كیفیت و كمیت، روند طبخ و بررسی مواد اولیه و وضعیت بهداشتی آشپزخانه ها، شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران با هماهنگی اداره كل امور دانشجویی دانشگاه مبادرت به معرفی ناظر دانشجویی كرده است.


منبع:

1398/08/26
15:23:12
5.0 / 5
4181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما