در مراسم دانشگاه عنوان شد:

به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم، مشاوره مجانی برای دانشجویان سوره

به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم، مشاوره مجانی برای دانشجویان سوره به گزارش این با من رئیس دانشگاه سوره با اشاره به اینكه آغاز دوره دانشجویی همراه با شروع زندگی اجتماعی جدید است، اضافه كرد: به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم و می دانیم آینده در دستشان است.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه سوره، مراسم استقبال از نودانشجویان مقطع كارشناسی دانشگاه سوره با حضور مسئولین دانشگاه سوره و دانشجویان در تالار اندیشه حوزه هنری با هدف خوش آمدگویی به دانشجویان و معرفی دانشگاه برگزار گردید.
رئیس دانشگاه سوره: ارتباط با خدا مقدمه شكل گیری سلوك اجتماعی دانشجو است
در ابتدای این مراسم محمد حسین ساعی رئیس دانشگاه سوره ضمن خوش آمدگویی به دانشجویانی كه امسال در مقطع كارشناسی پذیرفته شده اند اظهار داشت: به دانشجویان دهه ۸۰ امیدواریم و می دانیم آینده در دستشان است.
رئیس دانشگاه سوره خطاب به دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه اظهار داشت: آغاز دوره دانشجویی همراه با شروع زندگی اجتماعی جدید شماست و انتظار داریم آمادگی های ذهنی و روحی را در خود ایجاد كنید.
وی افزود: رسیدن به موفقیت بدون تلاش امكان پذیر نیست و برای موفقیت در بازار پرقابت كاری این تلاش ضروری می باشد.
ساعی با اشاره به اینكه همه افراد موفق و اثرگذار در جامعه، جدیت و سلوك شخصی درستی داشته اند اظهار داشت: بهترین سلوك، سلوك با خداوند است كه سبب موفقیت در زندگی مادی و روحی می شود.
رئیس دانشگاه سوره اضافه كرد: قدرتی كه در این ایام توانسته معجزه ای مثل پیاده روی اربعین را خلق كند، مطمئنا از هر كدام از ما می تواند انسانی قدرتمند و موفق بسازد بنابراین تلاش نماییم در این راه قدم برداریم.
ارائه خدمات متنوع مشاوره ای مجانی به دانشجویان دانشگاه سوره
در ادامه این مراسم زهرا رویتوند مسئول دفاتر مشاوره دانشگاه سوره با اشاره به خدمات عرضه شده به دانشجویان اظهار داشت: برنامه ریزی صورت گرفته از جانب مسئولین دانشگاه به شكلی است كه مشاورین معتبر، تمامی خدمات را به صورت مجانی در اختیار دانشجویان قرار می دهند.
وی اظهار داشت: مشاورین مستقر در این دفتر در مراكز دیگر با مبالغ بالا خدمات مشاوره می دهند، ولی برای دانشجوهای دانشگاه سوره تمام خدمات در زمینه های فردی و خانواده و مشاوره قبل و پس از ازدواج و انواع تست های روان شناختی و تست شخصیت شناسی به صورت مجانی انجام می شود.
رویتوند اضافه كرد: آگاهی كمك می نماید تا رفتارمان را نسبت به شناخت از محیط برنامه ریزی نماییم و بدین منظور خدمات مشاوره ای برای كمك به ارتباطات بهتر و همینطور كسب هویت درست اجتماعی در اختیار دانشجویان قرار دارد.
مشاور دانشجویی دانشگاه سوره با بیان این كه همه ما دوست داریم آگاهی اتفاق بیفتد و این آگاهی به ما كمك می نماید تا رفتارمان را برنامه ریزی نماییم اظهار داشت: بزرگترین مشكل در دانشجویانی كه به دفتر مشاوره رجوع می كنند، نوع ارتباط آنها است؛ اگر دانشجویان توسط دفتر مشاوره با محیط دانشگاه آشنا گردند و شناخت پیدا كنند، می توانند ارتباط بهتری هم داشته باشند.
وی اضافه كرد: حفظ ارزش ها موثرترین عامل رشد شخصیت است كه وقتی به ارزشهای مان رجوع می نماییم، در واقع به حرمت های مان رجوع كرده ایم. دانشجوهای سوره واقعا فوق العاده هستند و امیدوارم فرهنگ كمك گیری از مشاوره در دانشگاه سوره به خوبی نهادینه شود.

1398/07/20
14:26:18
5.0 / 5
4711
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما