معاون وزیر علوم خبر داد:

لزوم ساماندهی دانشجویان جهت شركت در پیاده روی اربعین

لزوم ساماندهی دانشجویان جهت شركت در پیاده روی اربعین به گزارش این با من معاون فرهنگی وزارت علوم اظهار داشت: مبحث پیاده روی اربعین همواره یكی از رخدادهای بزرگ فرهنگی است كه احتیاج به ساماندهی دانشجویان در این زمینه بیشتر احساس می شود.


به گزارش این با من به نقل از مهربه نقل از وزارت علوم، غلامرضا غفاری، در سومین نشست ستاد اربعین دانشگاهیان كشور بابیان اینكه دانشگاهیان عهده دار غنا بخشیدن به این حركت عظیم اربعین هستند، اظهار داشت: خوشبختانه تابحال جلسات گوناگونی برای اجرای هرچه بهتر این مأموریت ها در روزهای اربعین حسینی، برگزار شده است.
وی اظهار داشت: درحركت بزرگ اربعین سهم دانشگاهیان نسبت به سایر مراكز بیشتر و مسئولیت های آنها هم سنگین تر است.
معاون فرهنگی وزارت علوم اضافه كرد: در طول سال برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در سطح دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی برگزار می گردد اما مبحث پیاده روی اربعین همواره یكی از رخدادهای بزرگ فرهنگی است كه احتیاج به ساماندهی دانشجویان در آن بیشتر احساس می شود.
وی افزود: تمامی دانشگاه های دولتی و حوزه بهداشت و آموزش پزشكی، غیرانتفاعی و آزاد اسلامی در روزهای اربعین حسینی در كنار هم برای برگزاری هرچه پرشورتر پیاده روی اربعین تلاش دارند.
غفاری تصریح كرد: جای خرسندی است كه مجموعه دانشگاهی به رغم تمامی مشكلات مالی، تلاش های گسترده ای برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های خود در روزهای اربعین دارد.

1398/07/16
20:37:07
5.0 / 5
4008
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما