معرفی فرصت های صادراتی به ۴ كشور در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو

معرفی فرصت های صادراتی به ۴ كشور در دوازدهمین جشنواره فناوری نانو این با من: برنامه ˮنانوگپˮ ستاد توسعه فناوری نانو از برنامه های جدید دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه نانو فناوری است كه در آن علاوه بر برگزاری یكصدمین جشن استاندارد نانو فناوری، فرصت های صادراتی این حوزه معرفی خواهد شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، نانوگپ یكی همچون برنامه هایی است كه از طرف ستاد توسعه فناوری نانو با هدف ایجاد فضای تعاملی برای برگزاری رویدادهایی چون "بیزگپ" (Bizgap) برای مرور ۲ داستان شكست و موفقیت شركتهای فناور، برگزاری ارائه نیازهای فناورانه (Reverse Pitch) صنایع متفاوت كشور، معرفی دفاتر صادراتی ستاد، برگزاری دوره های عمومی چگونه صادراتی شویم و معرفی برنامه ها و دستاوردهای ستاد برگزار می گردد.
بر این اساس "نانوگپ" نیز یكی از برنامه های دوازدهمین جشنواره فناوری نانو است كه در آن برنامه های متنوعی برای بازدیدكنندگان و علاقه مندان به حوزه كسب وكار ارائه می شود. ارائه نیازهای فناورانه صنایع پلیمر، كامپوزیت، رنگ و رزین و نانو مواد، شركت ملی نفت، فرصت های صادراتی به كشورهای تركیه، چین، اندونزی و سوریه و جشن تدوین صدمین استاندارد نانو فناوری همچون برنامه های نانو گپ است.
جزئیات برنامه های نانوگپ به این شرح است:


منبع:

1398/07/15
11:19:48
5.0 / 5
4610
تگهای خبر: شركت , فناوری , نانو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما