مدیر دفتر پژوهش های كاربردی دانشگاه تربیت مدرس تاكید كرد

لزوم ورود اعضای هیات علمی به عرصه ارتباط با صنعت

لزوم ورود اعضای هیات علمی به عرصه ارتباط با صنعت این با من: مدیر دفتر پژوهش های كاربردی دانشگاه تربیت مدرس بر لزوم ورود اعضای هیات علمی به عرصه ارتباط با صنعت و انجام پروژه های پژوهشی تاكید نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر سیدابریشمی در همایش "توانمندسازی اعضای هیات علمی دانشگاه در جذب و انجام پروژه های پژوهشی" كه به همت دفتر پژوهش های كاربردی و فناوری در دانشكده فنی مهندسی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، درباب لزوم ورود اعضای هیات علمی به عرصه ارتباط با صنعت و انجام پروژه های پژوهشی مطالبی را عنوان نمود.

دكتر احسان الله اشتهاردیان، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس نیز اظهار نمود: یكی از محورهای طرح تحول راهبردی دانشگاه، توانمندسازی اعضای هیئت علمی دانشگاه در جذب و انجام پروژه های پژوهشی است كه در این جلسه روند انعقاد قراداد با صنعت و موارد مهم درباب قراردادهای پژوهشی بیان خواهد شد.

وی با اشاره به مزیت انعقاد قرارداد از طرف دانشگاه اشاره كرد: اعتباربخشی و امتیاز به مجری طرح، استفاده از امكانات دانشگاه برای انجام پروژه، سیاست كلی كشور درباره تقویت دانشگاه ها، حاشیه امن اساتید در پروژه های محرمانه یا نظامی، تكمیل ساعات موظفی كاری دانشگاه، ارتقای اساتید، ترك تشریفات مناقصه و معافیت های بیمه ای و مالیاتی همچون این مزیت ها است.

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در ادامه درباب مشكلات بیمه، كسورات مالیات و بالاسری دانشگاه در قراردادهای پژوهشی، دریافت نیاز پژوهشی اعضای هیات علمی بوسیله خود اعضای هیات علمی، نامه های دانشگاه در اتوماسیون اداری، سامانه معاونت پژوهشی، سامانه اطلاع رسانی طرح ها و خدمات پژوهشی دانشگاه و سامانه ساتع (سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری)، موارد مهم در قراردادهای پژوهشی شامل ارسال پروپوزال، انعقاد و اختتام قرارداد مطالبی را عنوان نمود.

در ادامه نشست، اعضای هیات علمی به بیان نظرات، دیدگاه ها و سوالات خود درباب مسائل مربوط به ارتباط با صنعت پرداختند.
منبع:

1398/07/13
21:52:26
5.0 / 5
4523
تگهای خبر: اساتید , بیمه , پژوهش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما