آغاز ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین، آغاز سفر 18 مهر

آغاز ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین، آغاز سفر 18 مهر به گزارش این با من ستاد اربعین كاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می نماید اولویت ثبت نام با دانشجویان تهرانی است.به گزارش این با من به نقل از مهر، ستاد اربعین كاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می نماید. ثبت نام در كاروان صرفا برای بدنه دانشگاهیان شامل اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان است، اولویت در این ثبت نام با افرادی است كه در یكی از دانشگاه های شهر تهران بوده اند.
اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان خارج از دانشگاه های شهر تهران هم می توانند ثبت نام كنند در مرحله تكمیل فرایند ثبت نام آن دسته از متقاضیان شركت در مسافرت موفق به كسب تایید ستاد اربعین دانشجویی می شوند كه فرم تعهد كتبی در خصوص عدم نقض و تمرد از هیچ یك از ضوابط و شرایط كاروان در تمامی مراحل سفر را ارائه نمایند.
سفر به هیچ عنوان متناسب با فضای متاهلین طراحی نشده و باید نگاه مجردی به این سفر داشت. همه زائرین هم باید حائز شرایط جسمی لازم برای این سفر باشند. كاروان برای زوار محدوده سنی ۱۸ تا ۴۰ سال را معین كرده و زائرینی امكان ثبت نام را دارا هستند كه در این بازه سنی قرار داشته باشند.
سفر در بازه زمانی ۱۱ روزه از روز پنجشنبه مورخ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ تا روز یكشنبه مورخ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ صورت می پذیرد. كلیه زائرین می بایست در تمام بازه زمانی سفر همراه كاروان باشند و امكان از پس از زمانی از آغاز سفر ملحق شدن و یا جدایی از كاروان به هر علتی وجود ندارد.
دانشجویان علاقمند به سفر پیاده روی اربعین جهت كسب اطلاعات بیشتر از برنامه های سفر كاروان و ثبت نام بعنوان زائر و یا خادم به پایگاه ارتباطی و اطلاع رسانی ستاد اربعین دانشجویی به آدرس www.arbaeenuni.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۵۲۴۳۴۵۳ تماس حاصل كنند.

1398/07/01
13:13:39
5.0 / 5
4199
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما