استقرار رشته مكاترونیك برای اولین بار در زنجان

استقرار رشته مكاترونیك برای اولین بار در زنجان این با من: معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش استان زنجان از استقرار رشته مكاترونیك برای اولین بار در زنجان آگاهی داد.


داوود بهرامی در گفت و گو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار نمود: مدارس دوره اول و دوم متوسطه برای شروع سال تحصیلی مهیا شده است، بطوریكه در سال تحصیلی جدید 59 هنرستان كاردانش در زنجان دایر خواهد شد.
این مسئول افزود: برای سال تحصیلی جدید 29 هنرستان فنی و حرفه ای نیز برای ارائه آموزش به دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
وی از استقرار رشته مكاترونیك برای اولین بار در زنجان آگاهی داد و اظهار داشت: متقاضیان هنرجوی پسر كل استان می توانند برای تحصیل در این رشته در هنرستان شهریاری ناحیه یك ثبت نام كنند و باید توجه داشت كه رشته مكاترونیك جزو رشته جدید و قابل توجه است.
بهرامی اشاره كرد: هدف گذاری وزارت آموزش و پرورش در زمینه تحصیل دانش آموزان، آن است كه تا اختتام برنامه پنجم نسبت تحصیلی دانش آموزان در رشته فنی و نظری 50 به 50 باشد كه در همین راستا هم اكنون 35 درصد از دانش آموزان زنجانی در هنرستان ها تحصیل می كنند كه تلاش داریم این درصد افزایش یابد.
معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش وپرورش استان زنجان، تصریح كرد: هنرستان ها و كار و دانش در اغلب مناطق دایر است و هدف گذاری آموزش و پرورش گسترس مهارت آموزی در میان دانش آموزان است.
منبع:

1398/06/30
15:09:55
5.0 / 5
4203
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما