آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان كنكور از امروز، كارنامه نهایی فردا منتشر می شود

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان كنكور از امروز، كارنامه نهایی فردا منتشر می شود به گزارش این با من مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با تاكید بر اینكه كارنامه نهایی پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۹۸ فردا پنج شنبه ۲۸ شهریور ماه منتشر می شود، اظهار داشت: پذیرفته شدگان از امروز می توانند با رفتن به دانشگاه محل قبولی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


دكتر حسین توكلی در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی با آزمون دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، دانشگاه پیام نور، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته های تحصیلی مجازی، پردیس های خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی كشور در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ جمعاً به تعداد ۱۹۱ هزار و ۲۱۵ نفر بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.
وی تصریح كرد: كلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت نام، تاریخ ثبت نام و مدارك لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارك مندرج در این اطلاعیه) لزوم دارد ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع كنند. بدیهی است در صورتیكه دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت نام در سایت خود درج نكرده باشد، پذیرفته شدگان این قبیل موسسات لازم است امروزچهارشنبه ۲۷، فردا پنج شنبه ۲۸، شنبه ۳۰ و یكشنبه ۳۱ شهریور ماه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند و عدم رفتن به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.
ایشان در ادامه خاطرنشان كرد: برای كلیه پذیرفته شدگان و همینطور آن دسته از داوطلبانی كه فرم انتخاب رشته اینترنتی خویش را تكمیل كرده اند ولی پذیرفته نشده اند، كارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یك از كدرشته های انتخابی در میان متقاضیان كدرشته مزبور در سهمیه مربوط، با عنایت به نمره كل وی در همان كدرشته و همینطور رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یك از كدرشته های انتخابی و اطلاعات مفید دیگر فردا پنجشنبه ۲۸ شهریور در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده خواهد شد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور تصریح كرد: داوطلبان بعد از دریافت كارنامه نتایج نهایی آزمون از راه پایگاه اطلاع رسانی این سازمان درصورتی كه درمورد مندرجات كارنامه یا انتخاب رشته خود سوال یا تقاضایی داشته باشند، می توانند حداكثر تا ۳۱ شهریور منحصراً از راه سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه پستی و رجوع حضوری اكیداً اجتناب كنند. بدیهی است به كلیه مواردی كه از راه دیگری یا پس از تاریخ فوق واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.1398/06/27
14:25:24
5.0 / 5
4192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما