با حكم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب گردید

سرپرست دانشگاه شهید بهشتی منصوب گردید این با من: دكتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن پذیرش استعفای دكتر حسن صدوق از ریاست دانشگاه شهید بهشتی، در حكمی، دكتر سعدالله نصیری قیداری را به سمت سرپرست دانشگاه شهیدبهشتی منصوب نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در این حكم انتصاب خطاب به دكتر نصیری قیداری آمده است: "با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جناب عالی، به سبب این حكم به سمت سرپرست دانشگاه شهیدبهشتی منصوب می شوید.
انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امكانات و همین طور جامعه نیكوكاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید."

به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، دكتر سعدالله نصیری قیداری متولد ۱۳۳۸ در شهرستان خدابنده زنجان و استاد تمام پایه ۲۹ رشته فیزیك در دانشگاه شهید بهشتی است. راهنمایی و مشاوره بیشتر از ۴۰ رساله دكتری تخصصی و پایان نامه كارشناسی ارشد، چاپ ۴۰ مقاله در مجلات معتبر بین المللی، ارائه بیشتر از ۶۰ مقاله در كنفرانس های معتبر ملی و بین المللی همچون سوابق علمی وی می باشد.
عهده دار بودن مسئولیت "معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم"، "دبیركل كمیسیون ملی یونسكو" و "نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی" همچون مهمترین سوابق مهم اجرایی دكتر نصیری قیداری به حساب می آید.
در پیشینه فعالیت های اجرایی، علمی و پژوهشی وی می توان به مواردی همچون مدیر گروه فیزیك دانشگاه زنجان، رئیس دانشكده علوم دانشگاه زنجان، معاون آموزشی دانشگاه زنجان، رئیس كمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز و نیز مؤسسات زیر مجموعه آنها، رئیس انجمن نجوم ایران، نایب رییس انجمن فیزیك ایران و همین طور عضویت در انجمن ها و هیأت تحریریه مجلات علمی اشاره نمود.
وزیر علوم همین طور در نامه جداگانه ای ضمن پذیرش استعفای دكتر سیدحسن صدوق از ریاست دانشگاه شهید بهشتی از خدمات و تلاش های وی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی كرد.
منبع:

1398/06/11
18:53:27
5.0 / 5
4267
تگهای خبر: آموزش , انجمن , پژوهش , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما