یك مقام مسئول در دانشگاه آزاد؛

تأسیس خوابگاه های متأهلی در بودجه نویسی لحاظ شد

تأسیس خوابگاه های متأهلی در بودجه نویسی لحاظ شد این با من: رئیس مركز حوزه ریاست و روابط عمومی استان های دانشگاه آزاد اظهار داشت: توسعه فرهنگ اسلامی، ازدواج و تشكیل خانواده، تأسیس خوابگاه های متأهلی در بودجه نویسی لحاظ شده است.به گزارش این با من به نقل از مهر، بیستمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به ریاست بهروز طهماسب كاظمی مشاور و رئیس مركز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد رشت اجرا شد.
طهماسب كاظمی در این نشست به تشریح روند بودجه بندی در سال مالی جدید دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و اظهار داشت: جلوگیری از لطمه های زندگی مجردی در خوابگاه ها، توسعه فرهنگ اسلامی، ازدواج و تشكیل خانواده، تأسیس خوابگاه های متأهلی و... در بودجه نویسی لحاظ شده است.
وی تغییر سال مالی دانشگاه آزاد اسلامی را در امتداد عملیاتی كردن بودجه دانست و اضافه كرد: حالا با تدابیر انجام شده در سازمان، بودجه میثاق نامه سازمان با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.
مشاور و رئیس مركز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی تاكید كرد: به صورت تخصصی به بودجه دانشگاه آزاد اسلامی توجه شده، بطوریكه شهریه متغیر دروس معارف، به امور فرهنگی اختصاص یافته است.
طهماسب كاظمی با تاكید بر توجه به نیازهای كشور و توسعه محصولات استراتژیك استان گیلان در حوزه كشاورزی گفت: امیدواریم شاهد اقدامات خوبی در زمینه برون رفت از مسائل و مشكلات مردم با همیاری دانشگاه آزاد اسلامی باشیم.
دانشگاه آزاد اسلامی محل تربیت كارآفرینان است
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان نیز در این نشست اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه ایجاد شغل را ندارد، بلكه محل تربیت كارآفرینان است. با حضور دكتر ولایتی، دانشگاه آزاد اسلامی دغدغه های ارزشمندی بر اساس منویات مقام معظم رهبری دارد.
وی گفت: توجه و نظارت بر مسائل مالی در دانشگاه آزاد اسلامی حركت بسیار پسندیده و مورد ستایش است.
آیت الله فلاحتی همین طور بر توجه به ظرفیت های كشاورزی، گردشگری و تولیدات استان گیلان با در نظر گرفتن موقعیت های جغرافیایی و قابلیت های نقاط مختلف استان، توسعه كرسی های آزاداندیشی، مشاوره دانشجویی، عملیاتی كردن طرح های دانشجویی را مورد تاكید قرار داد.
تهیه و توزیع برنج و چای دانشگاه آزاد اسلامی كشور توسط استان گیلان
ابراهیم چیرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان همین طور در این نشست اظهار داشت: تهیه و توزیع برنج و چای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر كشور توسط این استان از برنامه های عملیاتی است كه در دستور كار قرار دارد.
وی اشاره كرد: استان گیلان بعنوان تولیدكننده با كیفیت و مرغوب برنج و چای قابلیت و آمادگی تهیه و توزیع مناسب این محصولات به 400 واحد دانشگاهی در سراسر كشور را دارد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افزود: توجه به برنامه های محصول محور، تولید بذر اصلاح شده، كود كشاورزی، استفاده از چوب و كاغذ باطله، تخمیر یا سوزاندن زباله و ایجاد سرای مطالعاتی همچون ایده های اجرایی می باشد كه در بودجه این دانشگاه پیش بینی شده و مدیریت هزینه ها و بهره مندی از فرصت ها از برنامه های اصلی است.
چیرانی طرح برون دانشگاهی، استفاده از ظرفیت های مراكز تحقیقاتی و آزمایشگاه ها، فروش محصولات فناورانه و... را از راهكارهای كسب منابع درآمدی غیرشهریه ای برشمرد.
عمل به دین، مایه پیروزی و موفقیت است
حجت الاسلام سیدمحمدحسین صفوی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان همین طور در این نشست اظهار داشت: عمل به دین مبین اسلام كه در همه بخش ها دارای مسیری روشن و شفاف است، مایه پیروزی و موفقیت است.
وی اضافه كرد: اگر قوانین دین در ظاهر و باطن در جامعه همچون دانشگاه آزاد اسلامی رعایت شود، خداوند رزق و بركتش را سرازیر خواهدنمود كه باید به این مسئله ایمان قلبی داشته باشیم.


منبع:

1398/05/13
19:44:00
5.0 / 5
4101
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما