روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام كرد

معرفی یك سایت اینترنتی و كانال فضای مجازی جعلی با عنوان دانشگاه آزاد

معرفی یك سایت اینترنتی و كانال فضای مجازی جعلی با عنوان دانشگاه آزاد به گزارش این با من روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای، یك سایت اینترنتی و یك كانال تلگرامی را معرفی و اعلام نمود این سایت و كانال متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی نیست.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در متن این اطلاعیه آمده است: به اطلاع دانشجویان و داوطلبان گرامی می رساند پایگاه اینترنتی به آدرس www.iau.onp.ac.ir و كانال تلگرامی «پذیرش دانشجو دانشگاه آزاد تهران» به آدرس https: //t.me/nnbbbvhvccgccgjvcxgbvcxh جعلی و غیرقانونی می باشد.
به اطلاع داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی می رساند كه پذیرش و ثبت نام دانشجو از راه كانال تلگرامی فوق غیرقانونی، جعلی و مصداق بارز كلاهبرداری به حساب می آید و دانشگاه آزاد اسلامی از راه مراجع ذیصلاح و پلیس فتا پیگیر این اقدام شیادانه است.
داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی بخصوص در رشته های پزشكی توجه داشته باشند كه تمامی اقدامات ثبت نام و پذیرش دانشجو از راه سایت مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‏ گیرد.
از داوطلبان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی درخواست می شود ضمن رعایت دقت و هوشیاری لازم، در مقابل فعالیت های سودجویانه این سایت ها و كانال ها در فضای مجازی هوشیارانه عمل كنند.
دانشگاه آزاد اسلامی از راه مراجع ذیصلاح و پلیس فتا پیگیر مبحث است و با خاطیان برخورد خواهد شد.1398/04/13
12:56:14
5.0 / 5
4170
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما