نتیجه بررسی های ایسپا نشان داد

برابری در ماست

برابری در ماست این با من: بررسی های ایسپا نشان داد همه طبقات اقتصادی جامعه تقریباً به یك میزان ماست مصرف می كنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، طبق نظرسنجی ملی مركز افكارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) كه در ایام ۳۱ اردیبهشت و ۱ خرداد ماه ۹۸ به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان كل كشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، نتایجی درباره مصرف ماست به دست آمد.
بر این اساس همه طبقات اقتصادی جامعه تقریباً به یك میزان ماست مصرف می كنند.
از بین كسانی كه وضعیت اقتصادی خودرا خوب اعلام نموده اند ۸۷.۵ درصد اعلام نموده اند هر روز یا چند بار در هفته ماست مصرف می كنند. این میزان برای افرادی كه وضعیت اقتصادی خودرا متوسط اعلام نموده اند ۸۹.۹ درصد و برای كسانی كه وضعیت اقتصادی خودرا بد اعلام نموده اند ۸۴.۲ درصد است.
ایسپا قبل از این نیز اعلام نموده بود كه در چارچوب این نظرسنجی از شركت كنندگان پرسیده شده است: «در خانواده شما در یك سال قبل تا چه میزان ماست مصرف شده است؟»
۴۲.۳ درصد شركت كنندگان اعلام نموده اند در یك سال قبل هر روز ماست مصرف كرده اند. ۴۵.۳ درصد شركت كنندگان گفته اند چند روز در هفته، ۹.۲ درصد پاسخگویان چند روز در ماه و ۱.۱ درصد پاسخگویان، چند بار در سال ماست خورده اند.
۱.۸ درصد شركت كنندگان گفته اند در یك سال قبل اصلاً ماست مصرف نكرده اند و ۰.۳ درصد شركت كنندگان به پرسش مذكور پاسخ ندادند.
منبع:

1398/03/22
15:16:09
5.0 / 5
4630
تگهای خبر: دانشجو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما