با حكم وزیر علوم؛

رئیس پارك علم و فناوری همدان انتخاب شد

رئیس پارك علم و فناوری همدان انتخاب شد به گزارش این با من وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حكمی، دكتر محمدحسن مرادی را بعنوان رئیس پارك علم و فناوری همدان منصوب نمود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، در حكم دكتر منصور غلامی خطاب به دكتر مرادی آمده است: "با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی و بر مبنای پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به باعث این حكم به سمت رئیس پارك علم و فناوری همدان منصوب می شوید.
امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه های اجرایی شرایط توسعه پارك و حل مشكلات پیش روی شركت ها و مؤسسات دانش بنیان را فراهم و روابطی مؤثر و هدفمند با دانشگاه های استان به منظور بهره گیری دانشگاهیان از ظرفیت های پارك علم و فناوری برقرار سازید.
از شما انتظار می رود با ارزیابی شرایط پارك علم و فناوری همدان به ارتقای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه بهبود كمی و كیفی خدمات، توسعه كسب و كار مؤسسات و بهره گیری از ظرفیت های منطقه ای را در بخش خصوصی و غیردولتی ایجاد كنید. مشاركت و ایفای نقش مؤثر در اصلاح زیست بوم نوآوری و كارآفرینی منطقه، همكاری با نقش آفرینان اصلی زیست بوم از دیگر موضوعات مهمی است كه توجه جناب عالی و همكاران در پارك علم و فناوری همدان را می طلبد.
ان شاءالله با توكل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا و با جلب همكاری دانشگاهیان و صاحب نظران در مراكز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید".
بر مبنای اعلام وزارت علوم، دكتر محمد حسن مرادی متولد سال ۱۳۴۶ در نوشهر و عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه بوعلی سینای همدان است.
وی دوره های كارشناسی و كارشناسی ارشد خویش را در دانشگاه های صنعتی شریف و تربیت مدرس گذرانده و دكترای خویش را از دانشگاه استراسكلاید اسكاتلند دریافت كرده است.
دكتر مرادی چاپ بیشتر از ۷۰ مقاله در نشریات علمی معتبر بین المللی و داخلی، چاپ بیشتر از ۵۰ مقاله در كنفرانس های بین المللی و داخلی، راهنمایی بیشتر از ۱۵۰ دانشجوی كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكترا و تألیف ۲ جلد كتاب را در كارنامه فعالیت های علمی و پژوهشی خود دارد.
وی در سال ۱۳۹۶ بعنوان دانشمند ISI و جزو یك درصد افراد با بالاترین ارجاعات (بیشتر از ۲۵۰۰ ارجاع در google scholar ) منتخب بوده و همینطور موفق به دریافت ۶ جایزه علمی منطقه ای و انجمن های علمی بین المللی شده است.
از سوابق مدیریتی و اجرایی وی می توان به رئیس و مسؤول راه اندازی دانشگاه صنعتی همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۷)، مسؤول راه اندازی پارك علم و فناوری همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۵)، عضو هیات مدیره نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی شهید مفتح (۱۳۹۴ تاكنون) و عضو گروه تخصصی مركز رشد فناوری اشاره نمود.
وزیر علوم همینطور در نامه جداگانه ای از خدمات دكتر مجید كزازی، رئیس سابق پارك علم و فناوری همدان در زمان تصدی مسؤولیت این پارك قدردانی كرد.1398/03/21
14:07:15
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: انجمن , پژوهش , تخصص , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما