آغاز ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از فردا

آغاز ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از فردا به گزارش این با من ثبت نام انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر از ۲۰ خردادماه در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان شروع می شود.به گزارش این با من به نقل از سازمان امور دانشجویان، در جهت انجام هر چه بهتر آیین نامه و تسهیل در امر میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر، (فرزند شهید، فرزند آزاده و فرزند جانباز ۲۵%و بالاتر) ثبت نام متقاضیان میهمانی و انتقال برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از فردا دوشنبه ۲۰ خرداد ماه آغاز و لغایت ۲۰ تیرماه ادامه دارد.
متقاضیان واجد شرایط آیین نامه نقل و انتقال، می بایست در زمان اعلام شده (۲۰ خرداد لغایت ۲۰ تیرماه) از راه رجوع به سامانه سجاد portal.saorg.ir، درخواست خویش را با اطلاع كامل از شرایط و ضوابط بارگذاری كنند.
دانشجویان متقاضی باید با عنایت به دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، ثبت نام كرده و تمامی مراحل ثبت نام اولیه را انجام دهند.
سپس فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تكمیل كرده و بعد از دریافت كد رهگیری، نتیجه را از راه همان سایت با درج كد رهگیری مشاهده كنند، همینطور دانشجویان شاهد و ایثارگری كه پارسال حكم میهمانی شأن خاتمه یافته، باید مجدد در سامانه ثبت نام كرده و كارنامه تحصیلی خویش را بارگذاری و مستندات خویش را برای تقاضای عرضه شده اسكن و ضمیمه تقاضا كنند.
دانشگاه های مبدأ موظفند درخواست دانشجو را بررسی كرده و در صورت داشتن شرایط از ۲۰ تیر لغایت ۳۱ تیرماه ماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی، نظر خویش را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه كنند.


منبع:

1398/03/20
12:04:11
5.0 / 5
4206
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما