نامه یك تشكل دانشجویی به وزیرعلوم برای بركناری رئیس دانشگاه تهران

نامه یك تشكل دانشجویی به وزیرعلوم برای بركناری رئیس دانشگاه تهران به گزارش این با من جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه طی نامه ای به وزیر علوم خواهان عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران شد.به گزارش این با من به نقل از مهر، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه طی نامه ای به وزیر علوم خواهان عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران شد.
در این نامه خطاب به وزیر علوم آمده است:
متأسفانه دانشگاه تهران سال هاست كه به آزمایشگاهی برای جریان برانداز و فتنه گر جهت آزمایش كردن فضای سیاسی، بهره برداری و سپس ملتهب كردن كشور تبدیل گشته است. بررسی و ریشه یابی این مساله بسیار مهم، خود نیازمند فرصت دیگری است كه لازم است دلسوزان انقلاب و بیشتر از همه مسئولان فرهنگی و امنیتی متعهد بدان بپردازند.
اما آنچه كه باعث نگارش این نامه سرگشاده به شما شده است، اتفاقات روزهای گذشته دانشگاه تهران، و اخطاری به حضرتعالی و سایر مدیران است كه امانتدار فرصتی كه به شما داده شده است بوده و به فكر دین و دنیای خود باشید.
در هفته ای كه گذشت، در سطح دانشگاه تهران تجمعی به ظاهر برای حجاب و ضد آن، درست در ماه مبارك رمضان، در آستانه وفات حضرت خدیجه كبری (س) و دیدار سالیانه دانشجویی با رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار گردید كه در آن شاهد بی حرمتی به این ماه مبارك، روزه خواری علنی، توهین و فحاشی به مؤمنین، هتك حرمت و كتك كاری بانوان چادری و محجبه، كشف حجاب دسته جمعی و … بودیم.
به صراحت اعلام می نماییم، ما اتفاقات اخیر را حاصل آلوده شدن محیط علمی و نتیجه سیاستگذاری های غلط تیمی معلوم الحال كه سابقه حضور آنها را در پست های مدیریتی وزارت علوم هم شاهد بوده و هستیم، می دانیم. در زمان حاضر هم مجری فعلی آن سیاست ها در دانشگاه تهران، شخص رئیس دانشگاه یعنی جناب آقای دكتر نیلی احمدآبادی است.
خلاصه رویكرد ایشان زد و بندهای پیدا و پنهان سیاسی، بی توجهی به مبانی و ارزش های اصیل فرهنگی و اسلامی، تساهل و تسامح فرهنگی، عدم توجه به اسناد بالادستی و الگوگیری از در گل ماندگان غربی و پادویی تقی زاده صفتان می دانیم، كه عملاً نتیجه ای جز ولنگاری را برای دانشگاه به ارمغان نیاورده است.
دانشگاه تهران آماج پروژه نفوذ قرار گرفته است. پروژه ای كه روزی از جذب اساتید غرب زده، روزی از سند توسعه دانشگاه و روزی دیگر با احیای جوجه چپ های آمریكایی بیرون می زند و البته صد افسوس كه در این میان، رئیس شورایعالی انقلاب فرهنگی بعنوان ستاد فرماندهی این عرصه، هم چنان در تعطیلات و خواب زمستانی به سر می برد!
هشدار می دهیم، دانشگاه تهران پس از گذراندن فتنه های ۷۸ و ۸۸، حالا آبستن فتنه ۹۸ است و مسئول هر اتفاقی كه در آینده در نتیجه انفعال جنابعالی و رئیس محترمتان رخ دهد، شما و شخص رئیس جمهور خواهد بود ولی امیدواریم حال كه حجت بر شما تمام است، شاهد حضور شما در جلگه خائنین به انقلاب و ارزش های اسلامی نباشیم.
حداقل اقدام جنابعالی را، عزل و بركناری فوری رئیس دانشگاه می دانیم.
یادآور می شویم درصورتی كه شاهد اقدامی از سوی حضرتعالی برای مرهم گذاری به دل مؤمنان روزه دار نباشیم، تنها امید باقی مانده به جریان انقلابی جوان دانشگاه تهران است تا این كاسه لیسان ارعاب و فتنه، سیلی دیگری از وزوایی های زمان بخورند، انشاالله.


منبع:

1398/02/27
13:05:28
5.0 / 5
4313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما