ثبت نام بیشتر از ۶۸ هزار داوطلب در آزمون كاردانی به كارشناسی، ۲۱ اردیبهشت، آخرین مهلت

ثبت نام بیشتر از ۶۸ هزار داوطلب در آزمون كاردانی به كارشناسی، ۲۱ اردیبهشت، آخرین مهلت این با من: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از ثبت نام بیشتر از ۶۸ هزار داوطلب جهت شركت در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ آگاهی داد و اظهار داشت: این مهلت تا روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.


دكتر حسین توكلی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به تشریح جزئیات ثبت نام در آزمون كاردانی به كارشناسی اشاره و اظهار نمود: ثبت نام جهت شركت در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ كه از روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش كشور شروع شده، تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد و ظرفیت پذیرش در این آزمون بیشتر از ۲۶۴ هزار داوطلب است و تابحال بیشتر از ۶۴ هزار داوطلب در این آزمون ثبت نام كرده است.
ایشان سپس اظهار داشت: تمام داوطلبان متقاضی كه واجد شرایط شركت در این آزمون هستند، می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون و انتخاب رشته كه همزمان با ثبت نام بر روی سایت سنجش آموزش كشور قرار گرفته، در این آزمون ثبت نام كنند. همین طور پذیرش دانشجو در ۶۶ كد رشته های امتحانی كاردانی به كارشناسی صورت می گیرد كه پذیرش در ۵۰ كد رشته بدون آزمون و برمبنای سوابق تحصیلی معدل كل مقطع كاردانی و پذیرش در ۱۶ كد رشته برمبنای آزمون صورت می گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور اشاره كرد: با عنایت به اینكه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون فوق منحصراً به صورت اینترنتی انجام می گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله كارت های بانكی عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با بازگشت به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۳۴۰ هزار ریال (۳۴ هزار تومان) بعنوان وجه ثبت نام شركت در آزمون شركت نمایند. همین طور چنانچه داوطلبی علاقه مند به شركت در گزینش رشته های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی– غیرانتفاعی است، لازم است كه علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۶۹ هزار ریال (۶ هزار و ۹۰۰ تومان) دیگر باز برای دوره های مذكور اقدام نماید.
دكتر توكلی با اشاره به اینكه آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ (برای آن دسته از رشته های امتحانی كه پذیرش آنها با آزمون است) در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ برگزار می شود، اضافه كرد: با عنایت به اینكه مقرر شده است در مراحل مختلف پروسه این آزمون، خدماتی بوسیله پیام كوتاه به داوطلبان نمایش شود، داوطلبانی كه تمایل به استفاده از خدمات پیام كوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) بعنوان هزینه استفاده از خدمات پیام كوتاه، می توانند از این خدمات استفاده كنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور درانتها درباب زمان توزیع كارت ورود به جلسه آزمون فوق باز اظهار داشت: داوطلبان از روز سه شنبه ۸ مرداد تا روز پنجشنبه ۱۰ مرداد با بازگشت به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش می توانند نسبت به تهیه كارت ورود به جلسه آزمون و برگه راهنمای شركت در آزمون اقدام نمایند. این آزمون روز جمعه ۱۱ مرداد برگزار می گردد.
منبع:

1398/02/17
13:47:10
5.0 / 5
4418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما