اعزام ۵۰۰ هزار دانشجو به عمره و عتبات دانشجویی

اعزام ۵۰۰ هزار دانشجو به عمره و عتبات دانشجویی به گزارش این با من رئیس سابق ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: ۵۰۰ هزار دانشجو طی سالهای گذشته به عمره و عتبات دانشجویی اعزام شده اند.به گزارش این با من به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی رئیس سابق ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در مراسم تودیع و معارفه رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: ستاد عمره با همت حجت الاسلام ابوترابی سال ۷۸ كار خویش را شروع كرد و آن زمان نام آن، ستاد دانشجویی بود و كار خویش را با اعزام دو كاروان آغاز كرد و پس از آن اعزام عمره دانشجویی آغاز شد كه سالانه ۴ هزار نفر به عمره اعزام می شدند.
وی اضافه كرد: سال ۸۵ من مأموریت ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان را پذیرفتم و تا امروز ۵۰۰ هزار نفر از دانشگاهیان به عمره و عتبات اعزام شده اند.
حجت الاسلام فقیهی اظهار داشت: در سال ۸۹ مجوز اعزام به عتبات صادر و اعزام ها آغاز شد و بعد به همراه عمره ۴ سال این كار انجام گرفت و پس از اینكه عمره متوقف گردید تمام فعالیت ها برای اعزام دانشجویان بر روی عتبات عالیات متمركز شد.
رئیس سابق ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه كرد: با اینكه امسال هزینه عتبات دانشگاهیان دو برابر شده بود یعنی حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، استقبال دانشجویان بسیار بالا بود به صورتی كه ما ۳۰۰ كاروان برنامه ریزی كرده بودیم و ۳۲۳ كاروان در بیستمین دوره عتبات دانشجویی اعزام شدند.
وی خاطرنشان كرد: امسال مصوب شده ۳۰ میلیارد تومان برای تمام دانشجویان زائر وام عرضه شود.
رئیس سابق ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اضافه كرد: روزانه ۱۰ هزار نفر از سایت ستاد بازدید دارند و در طرح عیدانه ستاد عمره و عتبات دانشجویی ۱۴۴ هزار نفر از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین شركت كرده اند.
وی اضافه كرد: هم اكنون اقلام فرهنگی سال ۹۸ دریافت شده. ۶ هزار سجاده و همینطور ۸ هزار چادر هم دریافت شده است. من تنها نگرانی ام این است كه دیگر، خادم امام حسین (ع) نیستم.


منبع:

1398/02/16
14:41:33
5.0 / 5
4782
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما