با هدف ترویج استفاده از انرژی های پاك؛

دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز در اصفهان شروع به كار كرد

دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز در اصفهان شروع به كار كرد این با من: دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز با هدف ترویج انرژی های پاك و توجه مردم و مسئولان كشور به چالش های زیست محیطی به همت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه اصفهان شروع به كار كرد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، این همایش بین المللی با هدف ترویج استفاده از انرژی های پاك و معرفی و نمایش گزارش عملكرد دستگاه ها و مراكز آموزش عالی در حوزه مدیریت سبز و انتقال تجربیات داخلی و بین المللی در هشت محور تخصصی شامل تجربیات ملی و بین المللی، انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت آب و پساب، مدیریت مصرف انرژی، مدیریت پسماند، حمل و نقل سبز، فناوری اطلاعات و ارتباطات سبز و طراحی پردیس های دانشگاهی پایدار به مدت دو روز در دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است.
دستاوردهای دانشگاه ها و شركت های دانش بنیان كشور و جهان در ۴۸ غرفه در معرض دید بازدیدكنندگان قرار دارد.
دانشگاه اصفهان میزبان دومین همایش بین المللی دانشگاه های سبز در كشور در بین رتبه بندی های بین المللی در بین دانشگاه های سبز جهان قرار دارد.
رونمایی از سامانه مدل ملی تراز سبز، رونمایی از تمبر همایش و برگزاری نشست های تخصصی و سخنرانی های مختلف همچون برنامه های جانبی دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز در دانشگاه اصفهان است. برمبنای سامانه ملی تراز سبز تمام دانشگاه های كشور باید عملكردهای خود در حوزه مدیریت سبز را ثبت كنند و بر اساس آن تراز دانشگاه ها ارزیابی می شود.
به گزارش این با من به نقل از ایسنا، "دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز" با حضور دانشمندان و دانشجویان ملی و بین المللی این حوزه، از امروز به مدت دو روز در دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است. اولین دوره همایش دانشگاه سبز به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در سال ۹۶ انجام شد.1398/02/10
13:25:50
5.0 / 5
4187
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما