رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خبرداد:

مصوبه شورای سنجش و پذیرش برای ورود دیپلمه های نظری به فنی حرفه ای

مصوبه شورای سنجش و پذیرش برای ورود دیپلمه های نظری به فنی حرفه ای این با من: رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار داشت: شورای سنجش و پذیرش دانشجو با پذیرش دیپلمه های نظری در رشته های فنی و حرفه ای موافقت نمود.ابراهیم صالحی عمران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شورای سنجش و پذیرش دانشجو مصوب كرد، دیپلمه های رشته های نظری هم علاوه بر هنرستانی ها، در رشته های فنی و حرفه ای شركت نمایند.
وی افزود: البته این مساله منوط به این است كه یك سری واحدهای جبرانی را باز طی كنند، چون یك سری دروس عملی توسط داوطلبان دوره های هنرستانی طی شده كه توسط این دیپلمه های رشته های نظری طی نشده است.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اضافه كرد: تاكید ما باز در دانشگاه فنی و حرفه ای این است كه این دانشجویان در دوره های كاردانی ناپیوسته وارد شوند چونكه رشته های كاردانی پیوسته یك ارتباط تخصصی و درسی بین آنچه كه در فنی و حرفه ای، هنرستان و كار و دانش خوانده اند، دارند و اگر بخواهند در رشته های كاردانی پیوسته شركت نمایند باید یك سری دروس عملی را طی كنند.
وی تصریح كرد: اما در رشته های كاردانی ناپیوسته كه ارتباط درسی با دوره قبل وجود ندارد این متقاضیان می توانند وارد شده و مسیر حرفه ای و شغلی خودرا در پیش گیرند.
صالحی عمران اشاره كرد: حدود ۶۰ رشته دانشگاه فنی و حرفه ای كاردانی ناپیوسته و حدود ۴۰ رشته كاردانی پیوسته است و این متقاضیان می توانند در آن ۶۰ رشته وارد شوند.


منبع:

1398/02/08
22:09:00
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: تخصص , دانشجو , دانشگاه , سنجش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما