اعزام بیشتر از ۵ هزار دانشجوی فنی و حرفه ای به اردوی راهیان نور

اعزام بیشتر از ۵ هزار دانشجوی فنی و حرفه ای به اردوی راهیان نور این با من: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای از تدارك و پیش بینی اعزام بیشتر از ۵ هزار دانشجوی مشتاق به مناطق عملیاتی جنوب به رغم محدودیت های مالی دانشگاه آگاهی داد.به گزارش این با من به نقل از مهر، رضا مهدی به همراه رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای استان خوزستان، مدیر كل دفتر فرهنگی و اجتماعی و مسئول بسیج دانشجویی از یادمان های شهدای دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب بازدید نمودند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی وحرفه ای در این بازدید از تدارك و پیش بینی اعزام بیشتر از ۵ هزار دانشجوی مشتاق به مناطق عملیاتی جنوب به رغم محدودیت های مالی دانشگاه آگاهی داد.
وی همین طور به تاسی از آرمان های شهدا بر اهداف فرهنگی و تربیتی راهیان نور و انتظار از دانشجویان اعزامی برای اهتمام به ارزش های اخلاقی، تحمل نظرات دیگران، صبر و شكیبایی و حرمت انسان ها تاكید كرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی وحرفه ای از یادمان شهدای شلمچه و شهدای خرمشهر و آبادان بازدید و به شهدای هشت سال دفاع مقدس مردم ایران خصوصاً شهدای عملیات غرور آفرین كربلای ۵ ادای احترام كرد.

1397/12/25
21:59:49
5.0 / 5
4341
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما