معاون آموزشی دانشگاه امیركبیر:

ماندگاری دانشجویان در دانشگاه زیاد است

ماندگاری دانشجویان در دانشگاه زیاد است این با من: معاون آموزشی دانشگاه امیركبیر اظهار داشت: ماندگاری دانشجویان در دانشگاه زیاد است و دولت بابت آن بخش اضافی ماندگاری دانشجویان در دانشگاه پولی پرداخت نمی نماید.به گزارش این با من به نقل از مهر، محمدحسن كریمیان عصر امروز در مراسم گردهمایی دانشجویان ممتاز دانشگاه صنعتی امیر كبیر اظهار داشت: دانشگاههای دولتی در بحث آموزش، قوانین خویش را دارند. دست ما باز نیست. ما با قوانین مختلف دولتی سروكار داریم پس نمی توان دانشگاه ما را با یك دانشگاه خارجی كه به صورت خصوصی اداره می شود مقایسه كرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به ماندگاری دانشجویان در دانشگاه اشاره نمود و اضافه كرد: ماندگاری دانشجویان ما در دانشگاه زیاد است. هر دانشجوی كارشناسی باید ۴ سال در دانشگاه حضور داشته باشد و اگر بیشتر از ۴ سال حضور داشته باشد ما هزینه ای بابت آن دریافت نمی نماییم و دولت پولی برای آن به ما پرداخت نمی كند ولی برنامه ما این است كه راندمان آموزشی و پژوهشی دانشگاه را افزایش دهیم.
معاون آموزشی دانشگاه امیركبیر یكی از نقاط ضعف این دانشگاه را درآمدهای اختصاصی عنوان نمود و اظهار داشت: با تمام مشكلات اقتصادی كه وجود دارد دانشگاه درآمدهای اختصاصی كسب می كند ولی ما باید تلاش نماییم تا این درآمد افزایش پیدا كند.
كریمیان به دوره های مهارت افزایی اشاره نمود و اضافه كرد: یكی از برنامه های ما توسعه برنامه مهارت افزایی برای دسترسی بهتر دانشجویان به اشتغال است و با اینكه دانشگاه امیركبیر یكی از بهترین دانشگاهها در رنكینگ های داخلی و بین المللی است ولی ما به این موارد مغرور نشده و تلاش داریم روز به روز برنامه های دانشگاه را به صورت كیفی ارتقا دهیم.

1397/12/09
15:58:54
5.0 / 5
4625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما