هدیه دانشگاه بوعلی به دانشجویان در روز دانشجو

هدیه دانشگاه بوعلی به دانشجویان در روز دانشجو این با من: معاون امور دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا اظهار داشت: دو پروژه زمین چمن مصنوعی و سالن تندرستی دانشگاه بوعلی در روز دانشجو افتتاح میگردد.


دكتر اسدالله نقدی در گفت وگو با ایسنا، بیان كرد: زمین چمن مصنوعی در خوابگاه حقگویان و سالن تندرستی در رشته های بدنسازی و آمادگی جسمانی در نزدیكی زمین چمن، با همكاری بخش خصوصی در روز دانشجو فعالیت خودرا آغاز خواهدنمود.
وی اظهار نمود: طبق روال سال های گذشته در روز دانشجو، مراسمی در دانشگاه بوعلی سینا با حضور مسئولان دانشگاه و دانشجویان برگزار می گردد كه در آن رئیس دانشگاه گزارشی از اقدامات و كاستی های دانشگاه نمایش می دهد.
نقدی اضافه كرد: تقدیر از دانشجویان نمونه در رشته های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در این روز انجام می پذیرد در ضمن برگزاری مسابقات ورزشی بدمینتون، تنیس روی میز و شطرنج برای دانشجویان از دیگر اقدامات این روز خواهد بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا باز به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: با حضور دكتر ضرغامی در ۱۹ آذرماه، نشست «بررسی عملكرد ۴۰ ساله جنبش دانشجویی» در دانشگاه بوعلی برگزار می شود.
دكتر اكبر عروتی موفق اضافه كرد: روز سه شنبه ۱۳ آذرماه باز مناظره «استقلال جنبش دانشجویی» به همت انجمن های اسلامی دانشجویان و با حضور خضریان و دشت بانی پس از نماز ظهر در سالن چمران دانشگاه برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینكه كلیه برنامه های روز دانشجو به خواست و میل دانشجویان برگزار می شود، عنوان كرد: تریبون آزاد در زمینه «مطالبات صنفی دانشجویان» در روز ۱۷ آذر روبروی سلف مركزی دانشگاه برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا درانتها اشاره كرد: یكی از خیابان های دانشگاه بوعلی باز به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو به این عنوان نامگذاری میگردد.1397/09/12
13:53:55
5.0 / 5
4785
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما