وزیر علوم:

شهیدان، الگوهای مطمئنی برای جوانان هستند

شهیدان، الگوهای مطمئنی برای جوانان هستند این با من: ​وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: شهیدان الگوهای خوب و مطمئنی برای جوانان و تمام مردم هستند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، منصور غلامی، امروز شنبه۲۱ مهر، در اجلاسیه شهدای دانشجو و اساتید خراسان جنوبی اظهار نمود: شهدا چراغ راه ما بوده و هستند و باید در ادامه باشند.
وی با اشاره به اینكه شهدای خیلی از قشر دانشجو و دانش آموز در كشور وجود دارد، خاطرنشان كرد: همینطور سرداران بسیاری مانند سردار شهید همدانی در صف شهدا قرار گرفتند و جان خویش را فدای نظام كردند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه كرد: شهدا با ایثارگری و فداكاری پیروزی های بسیاری برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند كه این پیروزی ها همواره در صفحه تاریخ ماندگار است.
غلامی با اشاره به اینكه شهدا جایگاه ویژه ای دارند، خاطرنشان كرد: دیدن نام و چهره شهدا باید همیشه یادآور ماموریت و برنامه پیش روی جوانان باشد.
وی با اشاره به اینكه سردار شهید همدانی مایه اقتدار نظام اسلامی است، اضافه كرد: سرداران شهید الگوهای خوبی برای جوانان هستند.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینكه تمام كسانی كه برای شهدا كار می كنند از اجر و پاداش خوبی برخوردار می شوند، تصریح كرد: امیدواریم از شفاعت شهدا بهره مند شویم.
1397/07/21
14:10:08
5.0 / 5
4775
تگهای خبر: جوانان , دانشجو , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما