ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر!

ابداع قلم زیست سازگار فاقد جوهر! این با من: قلم واقعا قدرتمندتر از شمشیر است. نویسندگان بزرگ گاها توانسته اند با نوشته هایشان حكومت ها را از بین برده، شیوه تفكر افراد را تغییر داده و داستان های عاشقانه بی نظیری را خلق كنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی كالر، البته همه قلم ها یكسان نیستند برای مثال اكنون یك قلم به نام "Omega AXL Inkless Pen" تولید شده است كه طراحی آن تلفیقی از قلم های پایدار سنتی و ظرافت قلم های مدرن است.
ویژگی های جالب این قلم آن را به یك ابزار نوشتن بسیار قدرتمند تبدیل نموده است.
نكته جالب درباره قلم مذكور این است كه این قلم فاقد جوهر است به این مفهوم كه این قلم هیچگاه لكه ای از خود بر روی كاغذ بر جای نمی گذارد پس دیگر نباید بعد از نوشتن نگران این باشید كه امكان دارد جوهر قلم پخش شود.
قلم "Omega AXL Inkless Pen" یك ابزار نوشتن سازگار با محیط زیست است چونكه قلم مذكور با داشتن نوك AXL-METAL هیچگاه نیازی به تیز كردن و تراشیدن ندارد.
نوآوری سازگار با محیط زیست كه با به كارگیری جنبه های تجاری علم و دانش به طور مستقیم یا غیر مستقیم به بهبود اكولوژی می انجامند، در واقع توسعه محصولات و فرآیندهایی هستند كه به توسعه پایدار كمك می كنند. این مورد شامل ایده های مختلفی از پیشرفت تكنولوژی های دوستدار محیط زیست تا نوآوری های مقبول جامعه در جهت پایایی می باشد.
رنگی كه این قلم بر روی كاغذ بر جای می گذارد هم منحصر به فرد است چونكه رنگ آن خاكستری است و این مورد خواندن را برای افراد آسان تر می سازد.
قیمت قلم" Omega AXL Inkless Pen" ۲۵.۵۰ دلار است.
1397/06/11
13:01:15
5.0 / 5
4677
تگهای خبر: علم , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما