از سوی ستاد توسعه زیست فناوری؛

نهاده های كشاورزی تا تولید محصول نهایی رصد می شوند

نهاده های كشاورزی تا تولید محصول نهایی رصد می شوند این با من: محصولات كشاورزی بر مبنای طرح شبكه محصول سالم ستاد توسعه زیست فناوری، از مرحله نهاده ها تا محصول نهایی رصد و پایش می شوند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، محمد ملبوبی، رئیس كارگروه كشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری در نشست نمایندگی های خارج از كشور مركز همكاری های تحول و پیشرفت با اعضای ستاد كه با هدف استفاده از تجربیات مفید نمونه های مشابه شبكه محصول سالم در خارج از كشور برگزار شد، با تاكید بر اهمیت پایش در محصولات كشاورزی، اظهار داشت: ما به واسطه شركت های خصوصی بازرسی، از تولید نهاده های كشاورزی تا تولید محصول كشاورزی را پایش می نماییم. همینطور شركت های بازرسی برای حفظ اعتبار خودشان اجازه نمی دهند خطایی رخ دهد. اگر این شركت ها معتبر نباشند، جایی در این شبكه ندارند.
وی اضافه كرد: ستاد توسعه زیست فناوری به شركت های تولید محصول سالم كمك كرده و آن ها را در قالب شبكه ای به نام شبكه محصول سالم متحد می كند.
به گفته ملبوبی، در شبكه ساز و كارهایی وجود دارد همچون اینكه مستنداتی كه شركت های تولیدكننده عرضه می كنند، توسط شبكه، بازبینی و راستی آزمایی می گردد و بعد در وبسایتی قرار می گیرد كه مصرف كننده با اسكن كردن یك كد می تواند به آن دسترسی پیدا كند.
بر اساس اعلام معاونت علمی، وی افزود: شبكه محصول سالم تا آخر امسال كامل و وارد فاز اجرایی می گردد و مردم می توانند از خدمات شبكه استفاده كنند.1397/05/13
13:06:37
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: شركت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما