فعالیت ۹ هزار انجمن علمی دانشجویی در سطح دانشگاه های كشور

فعالیت ۹ هزار انجمن علمی دانشجویی در سطح دانشگاه های كشور این با من: معاون فرهنگی وزارت علوم از فعالیت ۹ هزار انجمن علمی دانشجویی در سطح دانشگاه های كشور اطلاع داد.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، تفاهم نامه میزبانی دانشگاه اصفهان برای برگزاری یازدهمین جشنواره ملی حركت، توسط معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و رئیس دانشگاه اصفهان به امضا رسید.
در این مراسم، غفاری ۹ هزار انجمن علمی دانشجویی را یكی از پر تعداد ترین، متنوع ترین و فعال ترین تشكل های فرهنگی خواند و تصریح كرد: جشنواره ملی حركت كه تجلی گاه فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی است یكی از رخداد های مهم معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم است كه سالانه دانشجویان دانشگاه های سراسر كشور در این رخداد بزرگ علمی جمع شده و دستاوردهای خویش را به نمایش می گذارند.
وی اضافه كرد: در خواست های مختلف دانشگاه ها و همینطور دانشجویان برای میزبانی جشنواره نشان از علاقه مندی و تمایل دانشجویان و دانشگاه ها برای برگزاری و نقش آفرینی در این جشنواره است.
معاون فرهنگی وزارت علوم بر حضور سازمان های دولتی و مسئولان در جشنواره تصریح كرد و اضافه كرد: تلاش خواهیم كرد از سازمان هایی مانند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخش صنعت، آب، نیرو، مخابرات، بخش های اجتماعی و فرهنگی كمك و همكاری بگیریم تا این حلقه اتصال مجموعه های علمی تحقق یابد.
وی در مورد فرآیند انتخاب دانشگاه میزبان اظهار داشت: به علت وسعت قابل ملاحظه جشنواره از نظر تعداد شركت كنندگان و همینطور شرایط خاص مالی و اقتصادی كشور لازم بود كه با دقت نظر و بررسی های دقیق مبادرت به انتخاب میزبان شود وهمكاران ما در اداره كل امور فرهنگی بر مبنای دستورالعمل موجود به بررسی مولفه های مورد نظر در دانشگاه های متقاضی پرداخته و در نهایت دانشگاه اصفهان بعنوان مناسب ترین گزینه انتخاب گردید.

1397/04/31
13:00:13
5.0 / 5
4642
تگهای خبر: انجمن , دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما