بررسی توسعه انرژی های تجدیدپذیر با حضور نمایندگان كشورهای D8

بررسی توسعه انرژی های تجدیدپذیر با حضور نمایندگان كشورهای D8 این با من: دومین نشست تجاری-فناوری شبكه تبادل و انتقال فناوری D8 در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018) در این نمایشگاه برگزار گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دومین نشست تجاری-فناوری شبكه تبادل و انتقال فناوری D8 با همكاری ستاد توسعه فناوری های انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX2018) در این نمایشگاه برگزار گردید.
یكی از فعالیت های مهم شبكه تبادل و انتقال فناوری دی-هشت (D-8 TTEN)، برگزاری جلسات تبادل فناوری میان شركت های خصوصی 8 كشور برای آشنایی با هم و یافتن شركای تجاری و انجام تحقیق و توسعه مشترك و تبادل فناوری است. بر این اساس اولین نشست تجاری -فناوری دی هشت، در اردیبهشت سال 1396 در كشور بنگلادش و در حوزه فناوری های زیستی (بیوسیمیلارها) با حضور 18 شركت برگزار گردید كه ظرف یك روز شركت ها با یكدیگر آشنا شده و جلسات رو در روی خویش را برگزار كردند و روز دوم هم به بازدید از شركت های فناور و سایت های بیوسیمیلار كشور بنگلادش اختصاص یافت.
برگزاری دومین دوره این نشست در حوزه انرژی های نو و تجدیدپذیر در محل برپایی نمایشگاه اینوتكس برگزار گردید. در این نشست شركت های فناور از این 8 كشور به عرضه فناوری های خود پرداخته و با یكدیگر به مذاكره پرداختند. بازدید از سایت های انرژی تجدیدپذیر و شركت های فعال در این حوزه از برنامه های جنبی این نشست است.
كشورهای مالزی، اندونزی، بنگلادش، پاكستان، ایران، تركیه، مصر و نیجریه گروه دی-هشت را تشكیل می دهند كه دبیرخانه آن در استانبول مستقر است و دبیرخانه D-8 TTEN هم در پارك فناوری پردیس استقرار دارد.
هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (اینوتكس 2018) از روز گذشته در محل بوستان گفتگو شروع به كار كرده و تا فردا، 16 تیرماه ادامه دارد.1397/04/15
13:07:21
5.0 / 5
4973
تگهای خبر: سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما