تشكیل انجمن خیرین دانشگاهی در دانشگاه شهید چمران اهواز

تشكیل انجمن خیرین دانشگاهی در دانشگاه شهید چمران اهواز این با من: رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به بنیاد خیرین علم و فناوری، عنوان كرد: اكنون در دانشگاه شهید چمران اهواز انجمن خیرین دانشگاهی تشكیل شده و به تازگی هم نامه ای از انجمن حامیان بنیاد خیرین علم و فناوری دریافت شده كه این انجمن باید حساب كاربری خود در بورس را معرفی نماید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، غلامحسین خواجه در جلسه شورای علمی نخبگان خوزستان كه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار نمود: بنیاد نخبگان استان در چند سال اخیر با نخبگان استان چندان ارتباط نداشته و خیلی از دانشجویان و نخبگان، شناختی از بنیاد و فعالیت های آن ندارند.
وی اضافه كرد: پیشنهاد من این است كه با همكاری دانشگاه ها و آموزش و پرورش ارتباط مستقیم تر و ملموس تری برقرار شود تا بنیاد راحت تر بتواند اهداف خویش را دنبال كند. در بعضی از بنیادها باید از بحث قوم گرایی و سیاسی كاری پرهیز شود و تلاش نماییم از این كار فاصله بگیریم تا بتوانند بهتر وظایف خویش را انجام دهند.
خواجه ادامه داد: به نظر من بنیاد نخبگان باید ارتباط بیشتری با دانشگاه ها، دانشجویان و دانش آموزان برقرار كند تا بتواند به اهداف خود برسد.1397/03/07
13:16:25
5.0 / 5
4503
تگهای خبر: انجمن , دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما