در سامانه خدمات آموزشی؛

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه های سراسری از فردا

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه های سراسری از فردا این با من: ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان در سال ۱۳۹۷ از فردا شنبه اول اردیبهشت ماه در سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم شروع شده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.به گزارش این با من به نقل از مهر، دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه ها باید برای ثبت درخواست خود جهت سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به سامانه سجاد به آدرس https: //portal.saorg.ir (از اول اردیبهشت تا سی و یكم اردیبهشت) رجوع و نسبت به ثبت تقاضا اقدام نمایند.
دانشگاه های مبدأ موظفند درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط از ابتدای خرداد تا ۱۵ تیر ماه نظر خویش را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال نمایند.
دانشگاه های مقصد موظفند حداكثر تا آخر مرداد ماه نسبت به بررسی تقاضاها اقدام و با استفاده از سامانه یاد شده اعلام كنند.
دانشجویان متقاضی، باید با اطلاع كامل از شرایط آئین نامه میهمانی و انتقال درخواست خویش را در خصوص نوع آن (۲ نیمسال میهمانی، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (اول اردیبهشت تا سی و یكم اردیبهشت) ثبت كنند.
همچنین با اطلاع كامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا موسسه مقصد اقدام و مستندات خویش را برای تقاضای عرضه شده اسكن و ضمیمه تقاضا كنند.
متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا باید در سامانه سجاد ثبت نام كنند و بعد از دریافت نام كاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان، درخواست میهمانی و انتقال خویش را ارائه نمایند.
متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات عرضه شده در مورد شرایط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یك از اطلاعات عرضه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.
دانشجویان متقاضی انتقال توام با تغییر رشته خارج از سامانه و با استفاده از شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.

1397/02/01
12:47:31
5.0 / 5
4568
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما