راه اندازی رشته های نانوتكنولوژی پزشكی و بیوتكنولوژی پزشكی در واحد علوم و تحقیقات

راه اندازی رشته های نانوتكنولوژی پزشكی و بیوتكنولوژی پزشكی در واحد علوم و تحقیقات این با من: رئیس دانشكده علوم و فناوری های پزشكی واحد علوم و تحقیقات از برنامه ریزی جهت راه اندازی رشته های بین رشته ای «نانو تكنولوژی پزشكی»، «بیوتكنولوژی پزشكی» و «سلامت سالمندی» در مقطع كارشناسی ارشد اطلاع داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، علی كمیلی رئیس دانشكده علوم و فناوری های پزشكی واحد علوم و تحقیقات با بیان این خبر اظهار داشت: تولید رشته های بین رشته ای نانو تكنولوژی پزشكی، بیوتكنولوژی پزشكی و سلامت سالمندی در مقطع كارشناسی ارشد در دانشكده علوم و فناوری های پزشكی واحد علوم و تحقیقات در دست اقدام است كه با دریافت مجوزهای لازم، در نخستین فرصت نسبت به پذیرش دانشجو در این رشته ها اقدام می گردد.
دكتر كمیلی همینطور از طریق اندازی دكتری تخصصی رشته آموزش بهداشت و ارتقای سلامت در واحد علوم و تحقیقات اطلاع داد و اظهار داشت: دانشكده علوم و فناوری های پزشكی واحد علوم و تحقیقات بر مبنای رأی صادره در دویست و شصت و چهارمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشكی كشور، مجوز راه اندازی و پذیرش دانشجو در دكتری تخصصی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت را دریافت كرد.
وی در مورد انتقال دانشگاه علوم پزشكی دانشگاه آزاد به سایت واحد علوم و تحقیقات، ادامه داد: سیاست كلی دانشگاه آزاد اسلامی مبتنی بر هم افزایی است تا از تمام ظرفیت های موجود برای رسیدن به اهداف و چشم انداز دانشگاه بهره گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات، رئیس دانشكده علوم و فناوری های پزشكی واحد علوم و تحقیقات تصریح كرد: دانشگاه علوم پزشكی آزاد و واحد علوم و تحقیقات نقاط مشترك بسیاری برای گسترش همكاری های علمی، آموزشی و پژوهشی دارند. همینطور با بهره گیری از این نقاط مشترك می توان نسبت به راه اندازی خیلی از رشته های بین رشته ای با محوریت علوم پزشكی اقدام نمود.
1396/12/17
20:28:36
5.0 / 5
4776
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما